Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Jeden z najprzystojniejszych aktorów:) Kocham go po prostu :D

VaNNiliA

też sie zaliczam do tego grona :D kocham go i juz, sam sex i swietny aktor

k_8guru

Podpisuję się pod obydwoma postami..Te jego oczy...po prostu nie mogę oderwać wzroku!:*

anga24

ja się podpisuję wszystkimi kończynami! uwielbiam Jego grę aktorską :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
totall

a ten pan już dawno powinien być usunięty ze strony za takie wypowiedzi.

VaNNiliA

Jest naukowo udowodnione ze atrakcyjna kobieta u boku zwieksza atrakcyjnosc mezyczny w oczach innych kobiet ;)
Tutaj mamy taki przypadek, bo aktorem jest dobrym, ale gdyby nie Bellucii..

marcin_kkkk

Haha, a to dobre, nie wiem skąd tą teorie wytrzasnąłeś koleżko:D Ja na przykład zauroczyłam sie Cassel'em, zanim dowiedziałam sie, że jest mężem Belucci (poza tym i tak mnie ona lata i powiewa), wiec troche nijak sie ma do rzeczywistości to, co napisałeś;)

anga24

wygląd psychopaty, co świetnie udowodnil w Braterstwie wilków..

totall

mógłby zagrać kulfona

marcin_kkkk

pewnie, dodatku sławni aktorzy z dużĄ ILOscia kasy u szybkim autem też są atrakcyjni, nie ważne jak wyglądają :D

marcin_kkkk

Podobał mi się od bardzo bardzo dawna - Purpurowe Rzeki, Ocean's, Braterstwo Wilków to wspaniałe kreacje i po nich go dostrzegłam i coraz bardziej odkrywałam. Jak to określiły panie w innym wątku "jest brzydki, ale przystojny", nie ma urody modela, ale coś w nim przyciąga kobiety, nie wmawiaj mi jednak, że uważam go za atrakcyjnego z powodu takiej, a nie innej żony, bo o tym, że jest mężem Belucci dowiedziałam się właśnie 3 min. temu, czytając na tym forum Twoją wypowiedź.

VaNNiliA

witam!
on po prostu ma to coś... jest przystojny, jest francuzem xD i dobrym aktorem! mimo wszystko nie w moim typie :D
(tak jak Mickey Rourke.... jednych drażnił a innym miękły kolana na jego widok... jeśli o mnie chodzi to wspaniale się prezentował w 9 1/2 tygodnia".... :* )
ale co do Vincenta to po prostu ma specyficzną urodę, jednym pasuje a innym nie i tyle.
pozdrawiam!

fraglespb

No przystojny jest- bardzo charyzmatyczny i ma sobie to '' coś''.

VaNNiliA

ja go tam nie kocham, ale za rolę Francoisa Toulour'a w Ocean's Twelve i Thirteen na prawdę go polubiłem :D

Lurtz

Ja też absolutnie go nie kocham. Ale z okazji jego urodzin pozwolę sobie na wpis tutaj - świetny z niego aktor. :)

użytkownik usunięty
Bernee

ma talent facet, nie pali ról i ma wyrazistą fizjonomię..ma twarz z kategorii "zakazanych"...na swój sposób pociąga...(sądząc po pozorach)jest taki bezczelny,makiaweliczny,diaboliczny i drapiezny...i z tego samego powodu mnie odpycha;)

Nie jest piekny, ale ma to COS w sobie, ze az sie milo patrzy.

Macho. Widzialam fotki w jednym magazynie- ma klate bujna jak las tropikalny. :D sam seks.

A mnie z tego powodu pociąga jak diabli. ;)

Lurtz

tu nie byl taki zly

użytkownik usunięty
VaNNiliA

Na tym zdjęciu wygląda jak Marian Kociniak :-D

VaNNiliA

jak dla mnie to oblech gra nienajgorzej ale pod względem urody zdecydowanie nie mój typ

upior_w_operze

Do przystojniaka wg mnie to mu piekielnie daleko, ale warsztat aktorski pierwsza klasa

boundless

ja jestem przystojniejszy^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VaNNiliA

On ma to coś. Jak obejrzałam Czarnego łabędzia, to odleciałam. Ta scena z Niną była tak zmysłowa, że to aż niemożliwe. (chyba wiadomo, o którą mi chodzi- przynajmniej tym, którzy ten film oglądali)

LoveKiller

o tak ! ta scena wgniatała w fotel. to pożądanie ... świetnie tam zagrał.
bardzo go cenię jako aktora,w każdym filmie który udało mi się oglądnąć mnie zachwycił.
a tak na marginesie może orientuje się ktoś gdzie mogę oglądnąć : Na moich ustach ?

LoveKiller

No tak- dla mnie to numer 1. Gdybym miała zakochac się platonicznie w aktorze- to tylko w nim. Jest niesamowity!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones