Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Do dziś znałam go tylko z roli "Dobermana" w filmie o takim tytule. Dziś skończyłam ogladać film Ocean's Twelve... i nie poznałam go. Dopiero teraz kiedy spojrzałam w jakich filmach grał zaczęłam szukać jego roli w Oceanie! Jestem pod wrażeniem. Nie należy bowiem do tej ogromnej grupy aktorów, którzy grając nowe role nie potrafią w pełni oddać zachowania postaci i przez widzów są kojarzeni z poprzednimi rolami... Facet ma u mnie ogromnego +
Pozdrawiam jego fanów i fanki

Tenebrity

w takim razie zobacz koniecznie "nienawisc" a dopiero zobaczysz vincenta w dobrej roli,bo doberman i ocean to jego slabsze filmy

goly

uwielbiam go i uważam, że to najlepszy aktor a jego talent widać w każdej roli. Szczególnie lubie jego filmy z Kassovitzem tylko szkoda, że nigdzie nia moge znależć Nienawiści:( W Niemczech szukałam i też nie znalazłam:(

natasha_3

film byl u nas wyswietlany kilka razy w tv,a najlepiej sciagnac go poprostu z sieci,pozatym zobacz jeden z ostatnich jego filmow "tajni agenci" bardzo dobry film polecam pozdro

goly

tajnych agentów oglądałam - świetny film:)

natasha_3

ninawiść jutro o 0:35 oglądać, jak za późno to nagrać

goly

Mówisz że Ocean's to jego słabszy film? O.o W takim razie w innych filmach musi być niesamowity, bo według mnie w Osean's zagrał rewelacyjnie. Muszę koniecznie zobaczyć jego inne role. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones