Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

czy wy jestescie slepe ? ja bym go kijem nie dotknela, dobrze umie zagrac fenomenalnie z charyzma i ma w sobie ten dreszczyk emocji ale jest brzydki jak noc ....radze otworzyc oczy
..

hollydolly911

Czyli jak nie jest przystojny to znaczy, że jest słabym aktorem, bądź nie należy mu się wysoka nota? Śmieszysz mnie. Po za tym, dla jednej kobiety taki facet będzie ideałem, a dla innej brzydalem.

BartSmith

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Kulasisko_Pospolite

no właśnie nie zaszkodzi :D zasugerowałam że jest brzydki nie znaczy że jest złym aktorem naucz się czytac inteligentne czytanie zanika w naszej Polsce niestety , po prostu większosc lasek pisze jaki on jest przystojny a ja wyrażam odmienną opinie nie znaczy to że jest złym aktorem..!! i radzę wiecej korzystac z rozumu a potem się wzbórzac..

hollydolly911

i to mnie smieszy twoja słaba interpretacja mojego watku , ile masz lat że nie umiesz czytac ze zrozumieniem

hollydolly911

Będę miał 26 lat w tym roku. Ale teraz widzę, że popełniłem błąd, chyba spowodowanym późną porą, gdyż nie zauważyłem Twojej oceny aktorstwa (co mi się rzadko zdarza). Pozostaje mi przyznać się do błędu niedoczytania.

PS1: Nie musisz mnie od razu obrażać, że nie potrafię korzystać z rozumu (czyżbyś miała problemy emocjonalne?). Jeżeli zaczynasz temat w ostrym języku to licz się z tym, że ktoś ostro Ci odpisze, ale krytykę trzeba przyjąć. Jeżeli na krytykę reagujesz agresją i obrażaniem innych osób to Ty się zachowujesz bardzo niedojrzale.

PS2: Widzę, że także oprócz agresji jaka w Tobie siedzi brak Ci również umiejętności korzystania z popranej polszczyzny, skoro piszesz "wzbórzać, i jednym ciągiem zdanie.

hollydolly911

Może nie przystojny ale jest... hmm... intrygujący...;)

iamx_2

no widzisz za to ty mnie nie znasz a oceniasz może A miałam gorszy dzień . B ktoś mnie właśnie wkurzył C mam cieżką sytuację rodzinną ..która by to wytłumaczyła , poza tym jeżeli nie umiesz przyjąc do siebie krytyki oznacza to że jesteś na to zbyt dumny//

hollydolly911

Jeżeli to, że ktoś Ciebie wkurzył powoduje, że zaczynasz coś krytykować bardziej niż zazwyczaj (albo w tym przypadku mnie) to nie wróży nic dobrego. A ja nie jestem zbyt dumny, gdyż przyznałem się do błędu w przeciwieństwie do Ciebie. Pozdrawiam i polecam znaleźć dobry sposób na relaks.

hollydolly911

rzecz gustu... jak dla mnie rewelka

nefress

no nie wiem czy aż takie problemy emocjonalne mam .. po obejrzeniu ceny odwagi mam uraz do muzułmanów ogólem ,
..nawiazuję do problemu terroryzmu i nie toleruję islamu jako religii .. mam złe przeczucia po tym jak nawet polski geolog padł ofiarą pakistańskich terrorystów który zginął w imię religii;/ ..więc ostatnio jestem złośliwa przyznaję..

hollydolly911

Ja jak widzę ich sposób działania i to co się teraz dzieje w Afryce Północnej to się cieszę, że jestem wychowany w innej kulturze.

Pozdrawiam.

Koniec offtopa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones