Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

piszcie sobie co chcecie, dla mnie Vincent to prawdziwy facet. nie ma twarzy słodkiej, wypudrowanej landryny w stylu beckhama czy innej lali, ale surową, czasami szelmowską i do tego ten zawadiacki uśmiech;D a ten krzywy nochal naprawdę dodaje mu uroku!

TooTiki

Zgadzam się w 100%!!! Pierwszy raz zobaczyłam go w "Dobermanie" (razem z Bellucci) i od razu wiedziałam, że to mój typ po wsze czasy ;-)) Prawdziwy facet, żaden wyfiokowany goguś z "colgate smile". Vincent rządzi!

Juzia_3

Prawda,prawda.W "Dobermannie" mnie urzekł,potem było "Nieodwracalne",w którym ta jego dzika furia i wściekłość wbiła mnie w fotel.Świetny aktor,przystojny facet no i mąś mojej ukochanej aktorki ;)

Nenson

mnie sie najbardziej podobal w 'Purpurowych rzekach' ;)) ale wg mnie najlepiej wypada gdy gra te 'zle' role:P jak np w 'Wykolejonym' ;) 100% facet...ale najbardziej urzeka mnie jego francuski akcent gdy gra w anglojezycznych filmach<33

moniczka12342

ależ taaak!@!!! zgadzam się z wami!! prawdziwy facet i jak najbardziej przystojny!!!:D

Tarantinka19

Ja też się zgadzam chociaż kobietą nie jestem i pedałem też nie :-D ;-)

TooTiki

Może prawdziwy, ale na rolę sinobrodego nie pasował z braku brody :P

TooTiki

Jak dla mnie to esencja męskości. Na ekranie potrafi wykrzesać z siebie każdą chyba emocję. Niesamowicie pociągający ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones