Vincent Kartheiser

Vincent Paul Kartheiser

7,3
2 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Kartheiser

dlatego doskonale nadaje się do ról w rodzaju tej, jaką gra w mad men

użytkownik usunięty
czemajapkami

dokładnie. jest najbardziej odpychający.

To ciekawe, jak skrajne reakcje wywołuje Vincent Kartheiser - Pete Campbell; ja, na ten przykład, jestem zauroczona aktorem (ach, ten głos, te dłonie, te wywiady...!), a Pete jest moją ulubioną postacią od początku serialu. Niestety fora internetowe utwierdzają mnie w przekonaniu, że musi być ze mną coś nie tak :)

tygrysia_lilia

Wychodzi więc na to, że ze mną tez jest coś nie tak:p

malajena

Potwierdzam, jest z wami coś nie tak :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czemajapkami

przecież on sam bez zarostu wygląda jak dziecko o.O

czemajapkami

Jest świetny jako lizus, bogaty panicz - przynajmniej tak wygląda, nie miałam okazji jeszcze oglądać go jako Pete Campbella ale w wyścigu z czasem bardzo mnie zauroczył, jest niezły :D

sweetgirl_fw

Dokładnie. Świetnie zagrał w "In Time", a dopiero w połowie filmu zauważyłam jaki jest przystojny. W takich stylizacjach, które wymieniłaś wygląda najlepiej. Z zarostem mi się nie podoba. ;/ Mam nadzieję, że zobaczę go jeszcze w takiej roli.

czemajapkami

Jakim trzeba być debilem, żeby za wygląd nazwać kogoś pedofilem. W pierwszej chwili myślałem, że autor tego wątku jest złośliwy. Ale potem zreflektowałem się, że jest tylko zwykłym durniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones