Vinessa Shaw

Vinessa Elizabeth Shaw

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/6571/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1498,"rate":6.8998664886515355,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/6571/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":28,"rate":7.714285714285714,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
1 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vinessa Shaw
  • Dla mnie idealny materiał na żonę. Piękna, ale nie typowa seksbomba. Typ inteligentnej kobieta z klasą, jednocześnie ciepłą i zdystansowaną. Pociągająca ale nie w sensie seksualnym, ale emocjonalnym. Może dlatego, że dojrzale wyglądała już jako 17-latka w "Hokus-pokus". Urzekła mnie rolą wyrozumiałej Lynn w "Wzgórza mają oczy". To że nie zrobiła spektakularnej kariery napawa mnie najprawdziwszym żalem. Może jeszcze przyjdzie jej czas.

• ProF_A_N_ Polecam jej występ w "Oczach szeroko zamkniętych"!

• AutorAutor Akurat w zeszłym tygodniu TV4 i TV6 powtarzały ten film. Vinessa zagrała trudną rolę prostytutki z niezwykłą klasą.

W filmie gra w nim również młodziutka Leelee Sobieski, która też niestety nie zrobiła dużej kariery mimo obiecujących początków.

• ProF_A_N_ Taka trudna to ona nie była:-) Moim zdaniem to była czysta przyjemność.
    Podobnież Leelee Sobieski. Jakaż to musi być frajda zabrać coś tak rozbrajająco rozkosznego, bezpruderyjnego a jednocześnie zupełnie pozbawionego wulgarności.

https://www.youtube.com/watch?v=dRbkwcoMleE