Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 360 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

to obiecuję Wam, że sam wskrzeszę disneyowskie filmy. Rysunkowe animacje powrócą, ich styl
też. Kto chciałby, abym w przyszłości zrobił film w stylu Disneya?

Dudu_fw

A kto by nie chciał? Toż to, co teraz Disney serwuje to twórczość jakością porównywalna do tego, co zostawiłem dziś rano w sedesie.

KorniShawn

Świetne porównanie :) Chociarz nie wszystko współczesne od Disneya jest ekskrementami, Piraci z Karaibów np. Ale niestety jest też bardzo dużo wiadomo czego :(

Dudu_fw

Ja z chęcią!

Dudu_fw

Nie zmieni się nigdy, bo to już dawno nie jest Disney, tylko Buena Vista Motion Pictures Group. Z Disneyem to oni mają teraz tyle wspólnego, co politycy z uczciwością :) Pozostało tylko logo firmowe, oraz nazwa "Disney". Szkoda, bo kiedyś to była genialna wytwórnia filmów animowanych, teraz to jest szambo typu Hanna Montana...

trancefan1986

Zgadzam się w 100%. Jednak najgorsze w tym jest to, że ludzie naprawdę takie rzeczy oglądają i ogłupieni nimi bezmyślnie powtarzają zachowania serialowych postaci, reprezentując sobą jedynie żałosne dno dzisiejszych czasów.

Ahsoka_Hofferson

No właśnie. W końcu starają się dopasować do poziomu dzisiejszej młodzieży - i tak też jest, wieśniackie zachowania, intelektualne zero, puste panienki, komórki, komputery, makijaże, fryzury, imprezy itd. Już lepszy jest Cartoon Network. Przynajmniej nadają rysunkowe kreskówki. Niestety poziomem zbytnio nie zachwycają, no ale już na pewno na wyższym poziomie od Hanny Montany jest chociażby taki Finesz i Ferb, albo Gumball :) A tak w ogóle to ten dzisiejszy Disney to pod kogo podlega, kto jest jego właścicielem?? Bo w internecie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czytałem, że rozpadł się na jakieś mniejsze spółki i wytwórnie, a tą główną jest Buena Vista. Czy Disney został sprzedany jakiejś innej marce? Chyba nie, bo to właśnie Disney wszystkie inne marki wykupuje i wchłania. Choćby Jetixa, albo Marvela. Wyraźnie widać w tym biznes, a nie wkładanie serca w wartościowe produkcje.

trancefan1986

Szczerze mówiąc, obecnie totalnie się w tym pogubiłam, ale po tym jak Disney przejął Lucasfilm całkowicie straciłam wiarę w ludzkość. Wciąż staram się być dobrej myśli, lecz jak można się domyślić obcowanie na co dzień z osobami "wychowanymi" na serialach pokroju Hanny wcale mi tego nie ułatwia.

Dudu_fw

Już zacząłeś pracę? Scenariusz napisany, a pierwsze rysunki się robią? Trzymam kciuki za Twój projekt.

Dudu_fw

Nie zapominajmy także o mało znanych filmach które miały premierę na kanałach Disney'a np. "bez granic" lub "Fineasz i Ferb w innym wymiarze"

Dudu_fw

Już zrobiłeś?

Dudu_fw

I co, zrobiłeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones