Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 373 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

jak ja patrzylem na imdb.com to on dostal z 12 oskarów i jeszcze wiecej nominacji do tej nagrody nie wiem czemu nie jest to uzupelnione

ptaaku

dostał nawet 22, a czemu nie jest uwzględnione, to prostu, była zmiana systemu nagród i teraz wszystkie trzeba od nowa dodawać, nieskromnie powiem, że chwilowo wszystkie nagrody Waltowi dodałem Ja!

Poza tym chwilowo nie wszystkie nagrody da się Disneyowi nawet dodać, nie da się na przykład dodać nagród z festiwalu w Wenecji, ponieważ chwilowo w osobach do dodania pojawiają się tylko reżyserzy jego filmów, nie można dodać również Oscara za film "Żyjąca pustynia" ponieważ Walt miał przy tym filmie funkcję której na Filmwebie nie ma, nie dodasz mu również specjalnego Złotego Globa za wkład w ten film, ponieważ chwilowo w tej kategorii jest tylko "Najlepsza obsada aktorska" czy coś takiego, z Emmy za jego "Disneyland" sprawa wygląda podobnie.

Oscary za kreskówki jak najbardziej dodawać można, więc jak ktoś chce, punkty po prostu czekają na chętnych.

Na marginesie, niecałe 40 głosów i Walt będzie w rankingu!!!!!!!!!! Pewnie spadnie, ale sądze, że wielu ludzi stanie jednak za nim murem.

_Andrzej_

Hiob: "Oscary za kreskówki jak najbardziej dodawać można, więc jak ktoś chce, punkty po prostu czekają na chętnych."
No nie powiedziałabym, że takie skore są do zdobycia. Disney'owi nagród przydzielić nie można. Sprawdzałam i nie ma takiej opcji. Szkoda. Wiele ludzi kina jej nie ma. Dlaczego? To trochę irytujące.

Reveuse

Obecnie żadnej osobie nie można dodawać nagród, trzeba na stronach filmów, czemu? nie wiem.

ptaaku

noo troszke sie ruszylo z tymi nagrodami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones