Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 377 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

w biografii jest mowa o filmie animowanym, ktory disney skierowal do czlonkow zarzadu Disney'a z zyczeniami co do przyszlego prowadzenia firmy. mozna to gdzies obejrzec?

użytkownik usunięty
boro55

Właśnie też chciałem to obejrzeć na pewno ciekawe musi być ... morze gdyby się w necie poszukało ALE napewno nie ma .... jak do pracowników to do nich :D

A jeżeli chodzi o niego to powinni zrobić o nim film !

Będzie, pod koniec 2013r.

http://www.filmweb.pl/film/Saving+Mr.+Banks-2013-657700

użytkownik usunięty
moonaisab

Saving mr.Banks to dramat w którym Walt Disney obiecuje swoim dwóm córkom, że sfilmuje książkę dla dzieci p.t. "Mary Poppins" .
Zaden animowany

A niby gdzie ja napisałam, że to animowany film?
Mój post był odpowiedzią na Twój: 'A jeżeli chodzi o niego to powinni zrobić o nim film !'
No to robią.

użytkownik usunięty
moonaisab

Sorry .. porypało mi się
Ja bym jeszcze chcial zeby powstał i nim 2gi film z watkiem Sci-fi że go zamrażają a potem w 2066 r . Odmrażają i wraca do firmy jako jej pełno prawny właściciel .
co ty nato ????

Spoko.
Całkiem dory pomysł:) W ogóle to dziwne, że praktycznie nikt nie jest zainteresowany robieniem filmów o Disneyu. Co jak co, ale życie to on miał ciekawe.

użytkownik usunięty
moonaisab

Wlasnie to jest dziwne ze nikt nie pomyslał z Walt Disney Pictures aby o nim nakrecic film .
WKOŃCU jemu zawdzięczamy te bajki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones