Walter Brennan

Walter Andrew Brennan

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/51460/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1592,"rate":8.27638190954774,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/51460/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
8,3
1 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Walter Brennan
 • Facet miał trzy Oscary, ale to nie Brad Pitt więc mało kto go kojarzy. Trochę to przykre.

 • baron666 Brad Pitt jest aktorem wszechstronnym, zdolnym i wybitnym pod każdym względem. Masa miernot ma dziś Oscary nie wiadomo za co i jakim cudem, a tak doskonały aktor jak Brad nie ma. Trochę to przykre.
  (Kubrick, Welles, Chaplin też nie mieli. Dziś Oscary to politycznie poprawny cyrk i nie świadczą o niczym, tak samo jak pokojowe Noble)

 • lisoszakal Tylko, że Brennan nie dostał tych Oscar'ów dziś, tylko właściwie w pionierskich czasach Hollywood. A polityka zawsze będzie obecna, jak wszędzie zresztą.

 • baron666 Nie chodziło mi o Brennana, wspaniały aktor i na pewno na nie zasłużył.
  Ale jeżeli Oscara ma jakiś Eminem to już upadek, Oscara dostała Helen Hunt za beznadziejną grę w Lepiej być nie może albo Anjelica Houston za Honor Prizzich- totalny bezsens, a nie dostał np. Oldman za genialną rolę w Leonie.
  Ale w świat idzie - laureat Oscara, musi by wybitny, a często jest miernotą. Z kolei najlepsi nie dostają.

  Odniosłem wrażenie, że nie cenisz specjalnie Pitta ;-) A gość jest jednym z najlepszych aktorów.

 • lisoszakal "Leon" w ogóle został pominięty przy Oscarach, co ciężko pojąć. "Jakiś" Eminem natomiast w pełni zasłużył na statuetkę.

 • baron666 No cóż..... Jeżeli Oscara ma Eminem, a nie miał Chaplin, to kwestią czasu jest kiedy Oscara otrzyma "profesor" Bartoszewski albo Owsiak, albo jakiś Obama.

 • lisoszakal Oscarem nagrodzono piosenkę wykonywaną przez Eminema. i także uważam, że jest to nagroda w pełni zasłużona. aczkolwiek zgodzę się, że Oscary w sensie ogólnym straciły na znaczeniu. wiele wyborów trudno pojąć. pozdrawiam :)

 • lisoszakal no litości... nie jestem fanką rapu, hip hopu itd. ale Lose yourself to najlepsza piosenka tego nurtu ever i jak najbardziej sobie zasłużył na Oscara... jak w ogóle można porównywać kategorie aktorskie z piosenkami oryginalnymi?!

 • lisoszakal A w jakiej dziedzinie Bartoszewski albo Owsiak, albo jakiś Obama mieliby dostać Oscara? A jeszcze; dlaczego piszesz "profesor"? Profesor w odróżnieniu od magistra czy doktora jest tytułem nadawanym przez władze państwowe a ten Bartoszewski wykładał w RFN i tam ten tytuł otrzymał (o ile pamiętam to od władz Bawarii.)

 • baron666 nie porównujmy popularności aktorów starego kina z popularnością aktorów współczesnych, bo to się zwyczajnie mija z celem. pozdrawiam :)