Warwick DavisI

Warwick Ashley Davis

7,6
9 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Warwick Davis

zauważyłem już dawno to że w filmie willow w którym miał wtedy 18 lat(a pewnie jeszcze mniej z 17 gdzieś,bo miał 18 w chwili premiery filmu,a film wiadomo kręcono wcześniej),miał w filmie nie tylko żonę,ale także 2 dzieci które jesli by były jego prawdzimi dziećmi musiałby je spłodzić jako dzieciak,nwm czemu twórcy tego filmu nie zauważyli takiego"defektu".ale co do samego warwicka,to jak pisałem z byłego mego konta,bardzo sympatyczna i miła osoba,więcej takich ludzi jak on,to swiat byłby lepszy,krótko mówiąc mały wielki człowiek

dj_carlos

Ale postać grana przez niego mogła mieć więcej niż 17-18 lat, prawda?

oszooszo

Oczywiście ze postać mogła a raczej musiała mieć więcej niż Warwick w trakcie kręcenia tego filmu ale bardziej mi chodziło o to ze dla większego realizmu powinni twórcy tego filmu prawidłowo znaleźć starszego aktora który by wiekowo bardziej realistycznie pasowalby do willowa co wcale nie oznacza ze wzięcie Davisa do filmu było błędem wręcz przeciwnie Warwick moim zdaniem świetnie wcielił się w tytułową role a i fakt wyglądał więcej niż miał naprawdę w tym czasie tak ze rodzinka znim żona i dzieci pasowali do niego i wcale nie wydawał się za młody na to.pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones