Wit jest bardzo fajnym chłopakiem, wiem, poniważ koleguje się z nim, a znam go ze szkoły.
Niewiem, czy moge przesłać jego zdjęcie, bo nie wiem, czy by tego chciał
Moge wam jedynie powiedzieć, ze chodzi do szkoły muzycznej na tyszkiewicza
Jeżelu chcecie jeszcze coś o nim wiedzieć, to pytajcie, postaram się...