Wit Apostolakis

Wit Apostolakis-Gluziński

7,4
1 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wit Apostolakis

Nie można nigdzie złapać jego zdjęć. Szkoda, bo jego głos jest tak charakterystyczny, zapada w ucho i nie jest drażniący. Chciałabym się dowiedzieć ile ma lat i jak wygląda

Herma35

no dokładnie . ! Przeszukałam wiele stron i nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jakim jest wieku i jak wygląda! shit.

gaba3341

Do jakiegoś czasu na jego profilu była widoczna informacja, że mianowicie urodził się w 1994, ale ktoś ją zwerifikował i zostało tylko miejsce urodzenia. Czy rok urodzenia był prawdziwy, tego na razie się nie dowiemy...

gaba3341

Chcesz się o nim czegoś dowiedzieć?To się pytaj mnie o co tylko chcesz Nie dam głowy, że idpowiem ci na wszystko, ale na większeość na pewno. Utrzymuje z nim kontakt, ponieważ chodzę z nim do szkoły i się z nim przyjaźnie Pozdrawiam :)

Herma35

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110211212436/fineasziferb/pl/images/9/99 /Img_7001.jpg
To podobno on, ale nie dam głowy.
Też go szukam, bez rezultatu.
A faktycznie głos ma zajedwabisty xD

mggabijp

Na swoim koncie na fb też tak wygląda ;)

A głos ma super-przyejmny i sympatyczny, Fineasz rules :)

mggabijp

Chcesz go lepiej poznać?
To się pytaj mnie o co tylko chcesz
Nie dam głowy, że idpowiem ci na wszystko, ale na większeość na peeno.
Utrzymuje z nim kontakt, ponieważ chodzę z nim do szkoły i się z nim przyjaźnie
Pozdrawiam :)

Herma35

tak to on ma 13 lat czyli 1998 znam osobiście jego 2 koleżanki z klasy

gaagulcia

Dzisiaj, teraz, jest w 'Dzień dobry tvn'. Nie kojarzyłam dzieciaka, ale kojarzę bajkę Fineasz i Ferb ( młodsza siostra ;) ). Kurczę, jego głos przy wymawianiu zdania 'ej, gdzie jest Ferb?' jest bezbłędny ;D

sapereaude

mggabijp - taaak, to zdaje się jest on.

użytkownik usunięty
sapereaude

LOL, "kojarzenie" tłumaczysz młodszą siostrą, chociaż twórcy "P&F" sami mówią, że nie tworzyli tej kreskówki dla dzieci.

W takim razie coś im się nie udało... jest to bajka wyróżniająca się spośród innych choćby poziomem, jaki trzyma, pośród powszechnie bijącej tandety i głupoty, ale zaznaczę to jeszcze raz- jest bajką. No, bo naprawdę nie wyobrażam sobie dorosłych śpiewających sobie w pracy piosenek obecnych w "Fineaszu...", jak to zwykła robić moja siostra. :)
Nie denerwuj się tak, Przemysio ;)
Gdyby nie moja siostra faktycznie zapewne nie poznałabym tej bajki. Nie uświadczysz jej o normalnej (proszę, wybacz mi to słowo, ale TV włączam przeważnie tylko na Fakty o 19) godzinie na normalnym (również, oglądam sporadycznie, tylko TVN lub czasem TVP) kanale. Leci z tego co pamiętam na jakimś Disney'owskim kanale, którego raczej nie włączam.
Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
sapereaude

Myślę, ze twórcom nie chodziło o to, żeby odbiorcy (mówię, o osobach starszych niż 15 lat) śpiewały piosenki z serialu :P Poza tym, wiele scen jest zrozumiałych tylko dla starszych, a dzieci choć ich nie rozumieją, to się śmieją z tych scen-jak to dzieci ;) Przynajmniej oglądanie tego serialu przez osoby 15+ jest uzasadnione, w przeciwieństwie do "My Little Pony".
I faktycznie, nie pomyślałem, że mozesz nie oglądać TV i wydało mi się śmieszne, że oglądanie "Fineasz i Ferba", tłumaczysz młodszą siostrą :)

Ano, więc tłumaczę :) Bardzo nie lubię być atakowana na forum, więc mile mnie zdziwił ton ostatniej wypowiedzi. ;)
A jeśli chodzi o "Fineasza..." to coś w tym jest. Trochę jak ze Shrekiem. Każdy się śmieje z czego innego.
To mi przypomniało o takiej irytującej piosence z "Fineasza...", co się trzymała w głowie przez tydzień co najmniej... o skuwce ze sznurowadła... niech mnie, chyba sobie ją znajdę na youtube. :)

gaagulcia

Ej, a jakie?
Znasz koleżanki, imiona mi wystarczą :)

gaagulcia

A jakie znasz jego 2 koleżanki?
Imiona mi wystarczą. Bo ja chodzę z nim do szkoły, więc tez je pewnie znam

Herma35

Ja kilka znalazłem
http://film.onet.pl/fotoreportaze/daj-sie-zrobic-w-jajo-dinozaura,3844257,804730 0,fotoreportaz-maly.html
http://www.behindthevoiceactors.com/Wit-Apostolakis-Gluzinski/
Dzieciak ma też konto na Facebooku
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002598843249&ref=ts

crazy_race

Na zdjęciu z drugiego linku to nie on, tylko Mateusz Banasiuk.

Herma35

A więc Wit, chodzi teraz do 2g. Szkoły muzycznej nr. 3 im. Grażyny Bacewicz w warszawie
Chodzę z nim do szkoły, więc go nawet dobrze znam
Jak chcecie coś wiedzieć, to pytajcie
Pozdrawiam

ema33

No i ja teraz wiem jak wygląda, bo można go zobaczyć w reklamie. Sympatyczny z niego chłopiec, ale i tak najbardziej lubię go w Awatarze

Herma35

A w jakiej reklamie?

ema33

Sera Hochland, no chyba że to nie on, a tylko podkłada głos

Herma35

Nie, to nie on
On tam tylko podkłada głos

Herma35

A on podkłada głos w awatarze?
Jeżeli masz fb, to możesz go zobaczyć na fb
Wpisz wit apostolakis
Ja man go w znaj, bo chodze z nim do szkoły

ema33

Do ema33: Czy jego naturalnym głosem, czyli takim co używa na co dzień jest też ten którego używa w dubbingu? Czy jest już w trakcie przechodzenia mutacji? Ile według ciebie może mieć obecnie wzrostu?
Pozdrawiam

antek13

Przeszedł już mutacje
Tak, takim samym, ale oczywiście jak dubbinguje, to go specjalnie interpretujr, ale ogólnie to taki sam....... na żywo jest jeszcze ładniejszy i słodszy <3
Ok. 164 cm
Ps: ile ty masz lat, jeśli moge spytać?
Pps: jak chcesz jeszcze coś wiedzieć, to pytaj śmiało
Pozdrawiam ;)

ema33

Mam już 16 lat, czyli jestem rok starszy od Wita. Moje imie jak pewnie się domyślasz Antek, mieszkam w Gdańsku ;)

antek13

A ty chodzisz z nim do klasy?

antek13

No właśnie raczej nie, bo niby tu jest napisane, że on ma terax 15 lat, ale in chodzi do 2 g, a z tego co tu wynika, to powinien chodzić do 3g, więc jest źle napisabe
Nie, ja z nim nie chodze do klasy, ale do szkoły i się z nim przyjaźnie i jest bardzo fajny
A ty go znasz?

ema33

Osobiście nie, ale chciałbym bardzo poznać, i też Kajetana Lewandowskiego już młodego dorosłego i Narlocha Matiego, osiemnastke miał w listopadzie, czyli tez raczej młodego dorosłego.

ema33

A może on powtarzał klase? kto wie, zapytaj sie.

antek13

Ok, zapytam się go w szkole
A to tamtych nie znam na żywo :P
To gdybyś mueszkał w Warszawie, to może byś go poznał, ale ty mieszkasz triche dalej.
Ps: chcesz coś jeszcze o nim coś wiedzieć? To pytaj śmiało
Pozdrawiam ;)

ema33

I co kiblowal raz? a jak dlugo go znasz?

antek13

Nie, nie kiblował, tu jest po prostu podana zła informacja
Znam go od 1 klasy, ale zaczęłam się z nim przyjaźnić, jaj ja byłam w 6 a on 1g.

ema33

A jeśli chodzi o tamtych: dodałem ich i to dość dawno (w grudniu chyba) do znajomych na fejsbuku, jeszcze nie zaakceptowali. Niewydaje mi się, żeby tak długo nie wchodzili na fejsa, a co do naszego Wita nie znalazłem go, ale szukałem (na fejsie oczywiście).

antek13

Nie znalazłeś? Hmmm... to dziwne
A co wpisywałeś?

ema33

Chwile temu znalazłem, nie wiem jak to się stało ;)

antek13

Niech zgadne, w szkole w sali od informatyki mi odpisywałaś na tą wiadomość. Mało prawdopodobne abyś tak wcześnie skończyła zajecia, a zwłaszcza, że to gimnazjum.

antek13

Czy ja przypadkiem nie spamuje?

antek13

Heh, tak
Zgadłeś
Nie, nie spamujesz

ema33

Dzięki bogu ;)

antek13

Hehe
Zaprosiłeś go do znaj?

ema33

Oczywiście, będziemy tak pisali w nieskończoność? xd

antek13

Heh, nie
A chcesz o nim coś jeszcze wiedzieć?

ema33

Ile czasu dziennie siedzi w studiu dubbingowym, czy jak to sie tam nazywa? i w jakich godzinach? jak znajduje czas na odrobienie lekcji? czy czasem moze nie przychodzi wgl do szkoły ze wzgeldu no wiesz czego ;) ?

antek13

Hmmm... tak szczerze mówiąc, to on nie spędza tam już tak dużo czasu
Czasami nie ma go w szkole. Ale on nie ma za dużo czasu, ponieważ chodzimy do szkoły muzycznej, a on gra na 5 instrumentach

ema33

Woooow! Też bym chętnie ci zadała pytanie, ale nie wiem jakie, bo mam ich pełno. Uwielbiam słuchać Wita! Ale mnie rozwaliłaś tą informacją, że gra na instrumentach. Ja gram na pianinie, flecie prostym, flecie poprzecznym, no i tak trochę na gitarze, perkusji i skrzypcach. Najdłużej to na pianinie, bo od 7 lat... O, wiem, mam pytanie: jak długo on uczy się grać? Na czym się uczył najpierw? Śpiewać też się uczy? :) Bo śpiewa super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones