Wit Apostolakis

Wit Apostolakis-Gluziński

[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/187070/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1175,"rate":7.4825531914893615,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/187070/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
1 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wit Apostolakis
  • Ale tu mało wszystkiego, i jakie niedopowiedzenia!

Co do filmów wiem tylko o "nocy w muzeum 2"," Sekret"
    I to chyba wszystko.
    A coz "Fineaszem i Ferbem" w serialach? Albo z "Arnoldem"?
    Jak wspomniałam, wielkie braki...

• Villeiviant ja to bym się chciała dowiedzieć jak on wygląda i ile ma tak naprawde lat...bo ponoć ma 12 xpp

• klaudynka703 Jeśli obecnie ma 12 lat znaczyło by to że rozpoczął prace w wieku około 4 lat. Mało prawdopodobne. Myślę że jest starszy.

• 2222 Nie sugerujcie się datami tutaj, bo one tylko przedstawiają w którym roku serial/film wyszedł w oryginalnej wersji, zanim trafił do Polski mogło minąć sporo lat. Jak np. w Dora poznaje świat wyszło w 2000 r a u nas zdubbingowali w 2008, więc spokojnie mogł dubbingować..

• pewupe Biorąc pod uwagę datę najstarszej polskiej premiery z jego filmografii- odliczając rok na realizacje musiał zacząć pracować jakoś tak w 2002r. Jeśli miałby mieć teraz 12 lat to pracować zacząć powinien w wieku 4 lat.
    Z drugiej strony na tym zdjęciu nie wygląda dość staro (o ile to on) http://pl-pl.facebook.com/people/Wit-Apostolakis/10000117375...

• 2222 Założyłem dziś konto by odpowiedzieć na twoje niedopowiedzenia apropos mnie. tu masz mój profil http://www.facebook.com/wit.apostolakis. zacząłem pracę w wieku 4 lat, mieszkam w Warszawie, mam 14 lat, rałem w Avata legenda Aanga, i wiele wiele, ale wszystko na wikipedii możecie zobaczyć. jeżeli ktoś nie wierzy mi że to ja niech się ze mną skontaktuje na skypie. wit.apostolakis.

• amorekWAG amorekWAG, super masz nick ;)