Wood Harris 

Sherwin David Harris

7,0
3 992 oceny gry aktorskiej
Wood Harris
Sherwin David Harris (bo takie są jego prawdziwe imiona) urodził się i wychował w Chicago, Illinois w domu Johna i Mattie Harris. Uczęszczał na New York University Graduate Acting Program w Tisch School. Grał w przeróżnych sztukach teatralnych, wliczając dzieła takich twórców jak: August Wilson, William Shakespeare bądź Tennessee Williams. "Little Sherwin", bo tak nazywają go najbliżsi, jest młodszym bratem Steve'a Harris'a , gwiazdy serialu "The Practice" (stacji ABC). Wood ze swoim bratem pozostaje w bardzo dobrych stosunkach, dzieląc swoj czas pomiędzy Nowy Jork i Kalifornię.

więcej

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 października 1969

miejsce urodzenia: Chicago, Illinois, USA

wzrost: 191 cm

żona Rebekah (od 2001), 2 dzieci
Ma brata Steve'a.
W 2005 roku wystąpił w teledysku Commona do piosenki "Testify".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

J.w. zero charyzmy, cały czas się człowiek tylko zastanawia, jak to możliwe, że to on jest szefem, a nie Stringer. Marlo też
zjada go na śniadanie.

Jest świetnym aktorem! Po obejrzeniu serialu "Prawo ulicy" (The Wire), jestem pod wrażeniem jego osoby. Chętnie obejrzę inne filmy i seriale z jego udziałem :)

..."a tak w ogole, to bylam pewna, ze on jest gejem ;]" - no on chyba nie jest , ale aktor grający Stringera ((brytyjczyk BTW !) prywatnie jak na mój gust jest jakiś "podejrzany" ! (wywiad u Johnatana Rossa :)

Po The Wire nie bardzo jest co oglądać .. :) ... macie jakieś typy ?!?
... podobno Shadow Line podobno...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones