Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

pytania raczej retoryczne. jakaś nieznana aktoreczka dostaje się do top, admin i modzi nic nie robią, więc trzeba przejąć stery. dam jej ocenę 1 i wam to też proponuje

kudlaty1125

Ja myślałem że tutaj ocenia się umiejętności, a nie to czy ktoś jest znany czy nie...

kudlaty1125

To, że jej nie znasz, nie upoważnia Cię do zaniżania jej oceny. To, że jest tak wysoko świadczy tylko i wyłącznie o jej umiejętnościach oraz o tym, że jest lubiana przez ludzi. Kariera Yvonne dopiero się rozwija, a już na tę chwilę jest tak wysoko. To powinno dać Ci do myślenia. Poza tym Yvonne dostaje już poważne propozycje i występuje u boku aktorów światowej sławy, m.in. Jason Statham i Robert de Niro (The Elite Killer), Sean Bean (Shadow from the sky). Z związku z tym proszę użytkowników Film Web o jedno: nie znasz aktora=nie oceniaj go. Właśnie takie działania doprowadzają do przekłamań w rankingach. Yvonne jest świetną aktorką!!!! Alleluja!!!!

MacMillan1993

Podpisuje się obiema "ręcyma".

qqq_

nawet bym się jej nie czepiał, ale top 100 to nie wybory miss. a dużo osób dało jej wysoką ocenę głównie z uwagi na urodę. wystarczy spojrzeć jakie aktorki znajdują się pod nią w rankingu. czy aby na pewno ta aktoreczka zasłużyła sobie na 25 miejsce w top? wg mnie nie.

kudlaty1125

A oglądałeś jakikolwiek film z jej udziałem, że ją oceniasz ?

qqq_

Dobre pytanie qqq_. Osobiście obejrzałem większość filmów z Yvonne. Jest to zdecydowanie aktorka, która potrafi dopasować się do granej przez siebie postaci. Piękna i niebezpieczna Sara Walker (Chuck), walcząca o przeżycie Lori (The Canyon), szukająca miłości Alice (I love you too). W każdej z tych ról gra aktorska jest świetna, a samą aktorkę z chęcią się ogląda, co jest równoznaczne z tym, że nie jest irytująca na ekranie, czego nie można powiedzieć o wszystkich "gwiazdach", które zdaniem kudlaty1125 powinny być wyżej niż Yvonne. Odpowiadając na pytanie kudłatego, to ta "aktoreczka" zasługuje na dużo wyższe miejsce.

MacMillan1993

podpisuję się pod stwierdzeniem kolegi: Nie znasz - nie oceniaj. Proponuję spamować na innym portalu. Może teraz jeszcze nie jest o niej zbyt głośno, ale poczekaj rok, góra dwa lata - będzie jedną z najsłynniejszych filmowych gwiazd. Dziewczyna ma talent, bez dwóch zdań, a ty jesteś głupi, że oceniasz, kiedy nie widziałeś ani jednego filmu z jej udziałem.

MacMillan1993

MacMillan1993 skoro oglądałeś "I love you too" to masz może napisy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

seb2021

Niestety też nie mam. Oglądałem bez napisów. Ten film nie jest szczególnie skomplikowany jeśli chodzi o język, więc jeśli znasz angielski na średnio zaawansowanym poziomie, to nie powinieneś mieć problemu ze zrozumieniem tekstu.

MacMillan1993

Możesz spróbować znaleźć napisy tym programem : http://www.dobreprogramy.pl/NapiProjekt,Program,Windows,19170.html .

qqq_

To jest chyba najpopularniejszy program do ściągania napisów. Szukałem napisów do tego filmu przy pomocy tego programu i ręcznie (tj. przez przeglądarkę) i niestety nic nie znalazłem. Film nie jest szczególnie znany i popularny (co nie oznacza, ze nie jest dobry) i to jest najprawdopodobniej powodem braku napisów. Szkoda.

qqq_

Witam. Swoją wypowiedzią chciałbym wyjaśnić, że najważniejsze są umiejętności aktorskie, a nie lista filmów czy też ilość rozdanych autografów. Oglądałem każdy film z Jej udziałem i grałem we wszystkie gry, w których podkładała głos, a to że lista jej filmów jest krótka to wina reżyserów, którzy dalej traktują Polskę jak kraj trzeciego świata. Na początek polecam serial chuck Tym którzy są ciekawi Jej gry aktorskiej - dawka akcji, humoru i świetnej gry aktorskiej. Pozdrawiam.

seb2021

Właśnie robimy napisy do I Love You Too, do końca lipca powinny być dostępne na stronie chucktv.pl i napisy 24.pl

seb2021

Napisy skończone, zapraszam tutaj: http://chucktv.pl/napisy/napisy-do-filmu-i-love-you-too/

qqq_

niestwty ale kudlaty ma racje.Te rankingi to nieporozumienie...

qqq_

No właśnie, to tak jakby ocenić czyiś wygląd nie wiedząc jak ta osoba wygląda! Popieram. Autor jest jakiś nienormalny.

kudlaty1125

Masz racje, powinna byc duzo wyzej.......

kudlaty1125

Akurat ten ranking zależy od upodobań filmwebowców. Nie wiem czy będziesz wiedział co to znaczy ale jest po prostu subiektywny. Tyle. Chcesz obiektywizmu, zapisz się do jakiejś gildii krytyków filmowych. ;) U mnie Iwonka ma "9" za to, że przyciąga przed ekran i ani śmie odejść od niego chociaż na chwilę.

Shymanek89

Gildii :)

Shymanek89

A skad pomysl, ze krytycy sa obiektywni?

Mathias_13cool

Krytycy nigdy nie są obiektywni !

tomucho77

Nikt nie jest, przynajmniej w tej kwestii.

kudlaty1125

I później niektórzy się dziwią że ranking jest słaby. Oceny daje się aktorom których się widziało w filmach. Tak jak się nie daje ocen filmom których się nie widziało.

użytkownik usunięty
kudlaty1125

Na szczęscie to tylko ranking i grunt że naszych upodobań i sympatii do aktorów nikt nie zmieni;).
Apel do filmwebu, niech wrócą rozgarnięci użytkownicy sprzed kilku lat:D , był spokój, 90% racjonalnych dyskusji a kłotnie były szybko tępione, słowo 'troll' było nam obce.

Co do Iwony....uwielbiam, umiejętności i wygląd równiez;)

Pozdrawiam!!!

kudlaty1125

Jezu, jakie to smutne że każdemu aktorowi i aktorce musi się to w końcu przydarzyć. Po osiągnięciu 1000 głosów dana osoba zaczyna się liczyć w rankingu top 100, a że zazwyczaj ma wtedy wysoką ocenę, to pojawia się ni z tego nie z owego na wysokim miejscu. Następnym krokiem jest lawina przygłupów którzy zaczynają się pultać na forum danej osoby z oburzenia jak to możliwe że jest ona wyżej w rankingu od tyylu wspaniałych aktorek (a i tak założę się że guzik co z nimi widzieliście). W końcu pojawiają się trolle które sztucznie zaniżają jej ocenę, niczym biali rycerze ratujący sprawiedliwość tego świata, aktor/aktorka spada na ileśetne miejsce i można iść spokojnie walczyć o Prawo i Sprawiedliwość na profilu innej osoby, bo hej, akurat tak się zdarzyło że kolejna przekroczyła magiczny 1000.

Shedao_Shai

Smutne jest to ze tak wiele mlodych seksownych aktorek praktycznie bez dorobku, bez klasy i bez ponadprzecietnych umiejetnosci aktorskich (jakich nalezaloby sie spodziewac po ocenie 8-9) siedzi na wysokich stolkach w top tylko dlatego ze wiekszosc oceniajacych chcialoby je miec pod soba. "Krawat w gore" na sam widok i juz ocena o 4 gwazdki wyzsza. Rozsadnie i po namysle (bez fantazji ero) mozna jej dac na dzien dzisiejszy 4-5 gwazdki. Z takim dorobkiem i zaledwie jedna naprawde dobra rola na wiecej pani Strahovski nie zasluguje.
Smutne, naprawde smutne ile jest ocen dawanych "krawatem" a nie mozgiem.

użytkownik usunięty
loctor

To jest ranking popularności a nie umiejętności. Świetnie to pokazuje pozycja Deppa

"To jest ranking popularności a nie umiejętności. Świetnie to pokazuje pozycja Deppa"
Tak to prawda ale czyja to zasługa?
Ludzi takich jak kudlaty1125 którzy oceniają na podstawie tego czy o kimś słyszeli czy nie a nie na podstawie tego jak ktoś gra bo nigdy nie widzieli żadnego filmu z udziałem danej osoby.

loctor

Sądzę że oprócz "krawatu" na jej ocenę na tej stronie która jest stroną polską ma wpływ fakt iż aktorka o której mowa ma polskie korzenie (urodziła się w Australii jednak jej rodzice i starsze rodzeństwo urodzili się w Polsce). Mówi dobrze po polsku i nie ukrywa faktu że ma polskich przodków (tak sobie myślę że może mieć to niewielki wpływ na jej ocenę).

użytkownik usunięty
Spicke

oj to ma duży wpływ na ocenę. Polacy uwielbiają jak ktoś nawet tylko z polskimi korzeniami zagra ważną rolę w jakimś filmie,serialu za granicą a trzeba przyznać że Yyvone gra ważną rolę w Chucku

i w jednej z najbardziej lubianych gier

Shedao_Shai

Zgadzam się z Shedao. Czasem jak czytam forum filmwebu mam wrażenie, że ludzie żyją na tym portalu tylko dla rankingów i "sprawiedliwości" oceny.

kudlaty1125

kudlaty1125 ile ty masz lat ze sie tym przejmujesz poczekaj z 2 miechy to zniknie z listy 300....w nowym filmie zagrala i dzieciarnia na nia glosuja to tyle

kudlaty1125

<facepalm> i to po całej linii... o co ci człowieku chodzi?! że ma role tylko w kilkunastu filmach to już top100 za wysoko? ogar człowieku! MacMillan bardzo dobrze mówi - nie znasz aktora=nie oceniasz. no chłopie... jakby każdy sie tak czepial jak ty, to Avatar nie wyszedłby z 4-ech gwiazdek...

jeszcze raz... <facepalm> za bystrość i założenie takiego tematu...

kudlaty1125

CO ZA TROLL !!!!!!!

kudlaty1125

zal mi Ciebie dzieciaku idz do mamy sie wyplakac ... bo na prawde szkoda slow na Ciebie, nie zasmiecaj forum swoim plytkim rozumowaniem.

kudlaty1125

Nie rozumiem o co wy tak tu stale płaczecie. Nie podoba wam się wątek, paru popłakało to przestajecie komentować a wątek spada. Ale nie, bo musicie napisać wasze żale. Co mnie interesuje że wasza "ulubiona" aktoreczka jest wg was cudowną aktorką. Widziałem jej gre i tak szczerze póki co dostaje ode mnie magiczne 4. Może i ma miłą aparycje, ładną buźkę, ale to nie o to chodzi w tym rankingu. Chodzi o umiejętności aktorskie którymi póki co zbytnio się nie popisała. Jak zasłuży sobie to niech nawet będzie nr 1 w tym rankingu. Niech pojawi się w kilku dobrych filmach, niech pokaże kilka bardzo ciekawych kreacji, niech pokaże że potrafi grać.
Was i tak nie przekonam, bo uraziłem waszą wirtualną miłość. Tak czy inaczej już jest na 95 i powoli spada, więc pewnie wkrótce opuści ranking 100 najpopularniejszych aktorek, ciężko ten ranking nazwać rankingiem umiejętności.

kudlaty1125

Trolling hard. Nie oceniam umiejętności gry aktorskiej, bo nie widziałem żadnego filmu z tą aktorką. Oceniam ludzi, którzy dawali 10/10 i tym podobne. Takie ocenki należą się aktorom za naprawdę świetną grę i dorobek [który może świadczyć o dobrej profesjonalizmie], a nie za polskie pochodzenie :-] A wydaje mi się, że niestety u większości z internautów odezwał się taki właśnie pseudo-patriotyzm.

Danko24

Bo jest Polką to myślisz, że dajemy 10/10? To jesteś w błędzie.

oallaa13

Wypowiadasz się za grupę ludzi, których prawdopodobnie nie znasz.

Danko24

Wyobraź sobie, że jest więcej osób takich jak ja, którzy oceniają za grę aktorską, a nie za pochodzenie czy narodowość.
Masz rację, są pewnie i tacy, którzy od razu wrzucają jej 10-tkę za bycie Polką, też tego nie rozumiem i nie pochwalam.

oallaa13

"Masz rację, są pewnie i tacy, którzy od razu wrzucają jej 10-tkę za bycie Polką, też tego nie rozumiem i nie pochwalam."
Niestety takich jest bardzo dużo i stąd treść mojego pierwszego posta.

Danko24

Tylko nie wolno wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka, jak wiemy są wyjątki, chociaż "wyjątek potwierdza regułę". :)

użytkownik usunięty
kudlaty1125

Nie wiem czy ona jest miss piękności ale ten temat to zdecydowanie miss(ter) totalnego idiotyzmu.

Jak jest tak wysoko w rankingu a nie jest znana to znaczy, że póki co sprawiedliwie oceniła ją węższa część widzów, w której nie było trolli. Naucz się, że jak w rankingu pojawia się ktoś kogo nie znasz to znaczy tylko jedno: powinieneś się tego wstydzić i szybko nadrobić zaległości by być na bieżąco i móc wystawić swoją własną ocenę.

Widocznie wolisz robienie durnych temacików. I nie odpowiadaj na tego posta bo już na wstępie się zbłaźniłeś.

I jeszcze bym zapomniał: Jak niedługo jeden z moich ulubionych aktorów zdobędzie wreszcie 1000 głosów i wskoczy do topu to też dasz mu jeden bo go nie znasz? Lepiej sobie uważaj, my tu nie lubimy takiego dziecinnego podejścia.

kudlaty1125

Kto to jest Ivonne ? Ivonne to jedna z najpiękniejszych kobiet świata !!! Ivonne jest znakomitą aktorką i zadajac to głupie pytanie udowodniłeś ludku że masz coś nie tak z mózgiem. To że się kogoś nie zna nie upoważnia do besztania i dawania żałosnej oceny 1/10 na którą zasługują tylko i wyłącznie Mroczki i Cichopki.

Tak więc ludku proponuję ci ogarnij się.

kudlaty1125

Ale czemu jeden? Mówisz, że nieuczciwie znalazła się w top 100, a sam nieuczciwie chcesz ją stamtąd pogonić. Obejrzyj kilka filmów, zobacz jak się sprawdza a potem oceniaj. Inaczej robisz z siebie takiego samego bakłażana jak ci, co dają jej dziesiątki.

I pamiętaj, by ocenić obiektywnie. A nie na złość komuś. O ile potrafisz - znam takich, którzy nastawią się 'na pałę' na dany pogląd i nic tego nie zmieni. Chcesz naprawiać świat - zacznij od siebie.

kudlaty1125

Powiem tyle - Mass Effect 2 i 3. Zobacz, zagraj to później oceniaj...

venom_xd

Już pisałem że widziałem z nią kilka filmów i jakoś szału na mnie nie zrobiła. Co do mass effect, przeszedłem wszystkie części. Gierka zajebista, dubbing na wysokim poziomie, jakoś ta Ywona się specjalnie nie wybijała nad resztą.

kudlaty1125

I to, że wreszcie coś obejrzałeś/zagrałeś i zmieniłeś na tej podstawie ocenę, uratowało Twój wątek przed zgłoszeniem nadużycia.
Bo wystawianie "1 za to że nie znam" to jest jawne nadużycie. Tym razem się poprawiłeś, ale pamiętaj o tym na przyszłość - bo narzekasz na niemiarodajne rankingi, a sam się do tego przyczyniłeś początkowo...

kudlaty1125

Bardzo mądre posunięcie z twojej strony. A dlaczego taka ocena? Z zawiści że jest na TOP liście. O czym to świadczy? O inteligencji przedmówcy! To że niczym się nie wyróżnia to też jest sygnał że na jeden nie zasłużyła, na min 5 jako średnia aktorka nie wyróżniająca się z tłumu (według ciebie) a nie na 1 bo na tą ocenę to by się wyróżniała w negatywnym sensie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones