zmierzwioną brodą i fryzurą ala"właśnie wstałem i nie wiem co się dzieje".Monotematyczny i kompletnie nie śmieszny.Ma jednak jak widzę grono sympatyków ,którym ten styl bycia odpowiada,więc przez wzgląd na nich nie wystawię mu oceny.
Nie Juliana,to ty jesteś śmieszna bo nie rozumiesz co to znaczy " przez wzgląd na kogoś nie wystawić mu oceny".
a co nie wystawiłas mu oceny (z twojego tekstu wynika ze niskiej) ze względów na jakies tam osoby które go lubią? czy ze względu na niego, zeby nie spadł w rankingu? a moze jakas bliska tobie bardzo osoba go uwielbia i nie chciałas sprawic jej przykrości? rozumiem więc, jeśli chodzi ci o ten ostatni przypadek. skoro cię śmieszę, moze wytłumacz mi co znaczy to twoje stwierdzenie?
jakby co to nie jestem jego fanką, pisze zupełnie neutralnie, obejrzałam z nim chyba tylko 2 filmy...
Brodą?
tutaj jest bez brody i odwalił taką kreację, że o mało go nie poznałem:
http://youtu.be/o6KYKKvs9C0
Widzialam go jedynie w Kac vegas 1 i 2- jest wku*jaco irytujacy i ma wyglad psychopaty. Ale taka byla jego rola zatem odegral ja doskonale (nie mozna mu zarzucic brakow aktorskich w tym przypadku). Jednakze mialam mozliwosc zobaczenia co potrafi jedynie na przykladzie tej jednej kreacji.
A ja wiedziałam, że skąś znam tego aktora oprócz Kac Vegas ;) , patrzę w jego filmografie i widzę, że grał też w serialu Prawdziwe Powołanie, jakieś kilka lat temu, tam to zupełnie inna postać, nieśmiały i zachukany pan patolog, a w Kac Vegas nieźle szarżuje, dlatego zapewniam, że Zach potrafi wcielić się w zupełnie inne kreacje i dobrze mu to wychodzi, aż nie mogłam uwirzyć, że to on, w tru calling był mniej misiowaty i zarośnięty, choć pewnie lata robią swoje ^^
Prawda jest taka ze to wspanialy aktor. Nie kazdy ma cialo Josha Hollowaya czy Brada Pitta i to dobrze! Jak widzisz hollywood potrzebuje takich aktorow, tak samo jak potrzebowal/potrzebuje Dannego DeVito. Wyobrazasz sobie Zacha w roli terminatora? ja nie. Kazdy ma swoje miejsce w filmie i swoja role do spelnienia. Zach jest swietnym aktorem, postaraj sie dac mu druga szanse i obczaj kilka jego filmow ( polecam due date, tu kawalek z tego filmu - http://www.youtube.com/watch?v=VezrYeGcMoc ). Dobry aktor nie zawsze musi grac bohatera, zabijake, kochanka czy niepelnospawnego zeby byc dobrym.
DOKŁADNIE! Ja go uwielbiam za to że jest normalny na scenie jakkolwiek by tego nie rozumieć, kocham go za Kac Vegas i tak oftopowo wyobraźcie go sobie w roli Cichego Boba w kolejnej części, na pewno by przebił Kevina Smitha :))
ps. Due Date też daje rade, właśnie oglądam i jestem przy 34 minucie ale nie dawało mi spokoju to podobieństwo do Kevina Smitha i musiałem się upewnić ;]
najlepiej zachowajcie negatywne opinie dla siebie :) jest wspaniałym aktorem kocham jego grę w filmie kac vegas i zanim odejdą wody i rozśmiesza mnie on do bólu :);D
cholera jasna, nosz nienawidzę tego stwierdzenia 'zachowajcie negatywne opinie dla siebie'. a co to, tylko można chwalić, wielbić i wznosić, bez możliwości stwierdzenia 'nie podoba mi się', nie mówiąc już o jakiejkolwiek krytyce? dla mnie takie myślenie pokazuje tylko płytkość, takie 'chwal mnie albo wal się'. co do aktora, to nie oceniam, nie widziałem żadnego filmu z nim