Zachary Ray Sherman

7,2
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Ray Sherman

w każdym odcinku śledzę losy Jaspera, który wg mnie jest jedną z ciekawszych postaci w 90210 (ofc dzięki Zacharemu) ;p

Alexagic

zgadzam się, jest w nim coś takiego, co przyciąga
.

LaCandy

Nie wiem jak można go nie lubić. Dzięki niemu w 90210 zawsze jest ciekawie ;_)

Alexagic

Mimo, że gra role negatywną, ja go strasznie lubie.. Często jest tak, że jak toś gra złą osobę to jej się nie lubi, ale on jest taki.. dziwny, a dziwny dlatego że działa jak magnez.. :D Tak bym chciała, żeby się zmienił z psychopaty na normalnego człowieka i był z Annie... ^^

Alexagic

dokładnie. Jak tylko sie pojawił to się w nim zakochałam. W sumie szkoda, że taki psychiczny się okazał, bo dobrrrry był ; )

Alexagic

jak Annie moze z nim nie byc. Zgadzam kazdy odc z nim jest ciekawy. Jest niesamowity mmm :*

perelkaaa

co fam te slowa po obejrzeniu tego odc gdzie podpala lodz Liamowi!! Tyle na nia pracowal...:(((

perelkaaa

A ja żałuję, że już go nie ma w serialu, tak chciałabym, żeby scenarzyści go przywrócili, mógłby przejść jakąś terapię czy coś i ponownie być z Annie, ach te jego oczy :)

dudusia_2

jeju, jak go widzę, to aż mnie przeraża. w 90210 jak tylko się pojawia to od razu mam ochotę uciec ^.^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones