Zbigniew Frydel

7,9
140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Frydel

Pan Zbigniew szturmem wdarł się do kanonu polskiej kinematografii. "Już łapy mam i jedną łapę mam, a druga jest jeszcze lepsza, a trzecia bardzo piękna jest" - tylko za to należy się Oskar wszech czasów za rolę męską.

mati_mac

Dokładnie! Rolą Tomilidżonsa wdarł się do naszych serc. Od tej pory zasiada na panteonie największych gwiazd polskiego i światowego kina (między Pieczką a Jonesem).

mati_mac

Ja Pana Zbigniewa głównie cenię za umiejętność wczuwania się w bohatera i niespotykany jak na naturszczyka talent do improwizacji. Nie jest może nowym ale zapewne wartym nadmienienia fakt, iż Pan Zbigniew ma niebagatelny wpływ na treść i brzmienie większości własnych kwestii które w ten sposób interpretowane ( za nic mając sobie wizje reżysera ) na swój własny sposób, nadają wypowiadającym je postaciom unikalny, niezwykle żywy i realny charakter.
Więcej takich talentów w polskiej kinematografii i myk! Wreszcie alegancja francja.

fallout444

Nie wiem po czym wnosisz ,że mamy do czynienia z naturszczykiem, moim zdaniem jest co najmniej po łódzkiej filmówce dodatkowo z doktoratem robionym gdzieś za granicą. A Pan Walaszek nie śmiałby narzucać jakiejkolwiek wizji aktorowi tak utalentowanemu jak pan Zbigniew, właściwie wydaje mi się, że to reżyser konsultował się z panem Zbigniewem odnośnie wielu scen .

mati_mac

Wiem, że Pan Zbigniew ma 3 zawody:
1. Ślusarz mechanik,
2. Ślusarz remontowy,
3. Maszynista stacji pomp wodociągowyyyyych
Jak sam widzisz, niema w nich pozycji "aktor". Wniosek jest prosty - albo Pan Zbigniew ukrywa fakt, że z wykształcenia jest aktorem ( ale jest to mało prawdopodobne, wszyscy wszak wiemy, że Frydel nie grzeszy skromnością ) albo jest naturszczykiem.

mati_mac

Szkoda że sobie z człowieka jaja robicie.
Niestety zmarł kilka dni temu a 16.08 jest pogrzeb

mati_mac

Nie należy zapominać o obiecującej karierze dziennikarskiej Pana Zbigniewa.

mati_mac

A po co ta wieża jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones