Chris Pine I

Christopher Whitelaw Pine

7,7
32 802 oceny gry aktorskiej
Chris Pine I
Christopher Whitelaw Pine urodził się 26 sierpnia 1980 roku w Los Angeles jako syn dwojga aktorów, Roberta Pine i Gwynne Gilford. Ma starszą siostrę o imieniu Katherine.
Chris uczęszczał do Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, gdzie szlifował swoje zdolności aktorskie, występując w spektaklach Williamstown Theater Festival oraz teatrach w Los Angeles.
Swoją pierwszą rolę filmową zagrał w jednym z odcinków serialu ,,Ostry dyżur" (1994), następnie pojawiły się małe role w serialach ,,Obrońca?, ?Kryminalne zagadki Miam", ,,Sześć stóp pod ziemią" czy ,,American Dreams".
Pine jest najbardziej znany z ról w komediach romantycznych, takich jak "Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny" (2004), gdzie zagrał u boku Anne Hathaway, i wlaśnie dzięki tej roli został zauważony, czy "Całe szczęście" (2006), gdzie zagrał razem z Lindsay Lohan.
Obecnie Chris jest uważany za jednego z najgorętszych młodych aktorów Hoolywood.
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 sierpnia 1980

miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA

wzrost: 185 cm

Teen Choice
Zdobył Teen Choice, inną nagrodę oraz 20 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Nowość
Odrzucił rolę w filmowej adaptacji "White Jazz".
Otrzymał stopień licencjata z języka angielskiego na University of California, (2002 r.), w międzyczasie studiował angielski na Uniwersytecie w Leeds (Anglia). Po ukończeniu uczył się na American Conservatory Theater w San Francisco.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

A już na pewno 100x lepszy od tych mistrzów aktorstwa w postach poniżej :D

Fakty. Chris jest:
- pewny siebie
- bystry i energiczny
- rzeczowy, błyskotliwy
- i do tego w miarę przystojny
- no i wyrywa laski jak rolnik marchewki :)

Zabawne, jak zazdrość i jad zawiści zalewa niektórym facetom "musk"...

Bo trzeba obiektywnie przyznać, że to bardzo przystojny facet. Na pierwszy rzut oka to niby taka wręcz cukierkowa uroda, ale to nie żaden laluś, tylko kawał dobrego aktora. Chris potrafi zagrać każdy typ postaci, czy to dramatycznej, czy komediowej, a do tego ma coś fajnego w sobie, że po prostu dobrze się go ogląda

Nie dość, że jest bardzo dobrym aktorem to jeszcze świetnie wygląda. Te oczy .... <3
Czekam na kolejne produkcje z jego udziałem.

Nadał fajnego charakteru. Świetnie wcielił się w rolę Steve'a. I do tego te humorystyczne scenki :) Oby więcej takich ról. Aż miło oglądać:))

Czy tylko ja uważam, że jest podobny do Paula Walkera i mógłby go śmiało zastąpić w Szybkich i wściekłych?