PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 138
ocen
7,6 10 1 82138
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

Dlaczego członkowie gestapo i każdy kto przebiera się za nich kuleje?

ocenił(a) serial na 4
kasiabeier

Chyba istnieje jakiś stereotyp gestapowca. Kto nie nadawał się do wojska, robił karierę w tajnej policji. W "Poszukiwaczach zaginionej Arki" również występuje ułomny gestapowiec :)

dolnoslazak

Oglądałam ten film ("Poszukiwaczy zaginionej Arki" ) ale wieki temu:) muszę sobie "odświeżyć" dzięki za wyjaśnienie

ocenił(a) serial na 7
dolnoslazak

Pewnie z tych samych powodów co często nazywają się Schultz, mają szklane oko, kota do głaskania, a ich "high Hitler!" brzmi najbardziej złowieszczo ;P Ot, stereotyp filmowy, oby nigdy nie odszedł w niepamięć.

ocenił(a) serial na 8
rozkminator

"Heil Hitler".

rozkminator

Ma memberberrie w avatarze, mówi "HIGH Hitler"... dokąd zmierza ten cholerny świat?!

ocenił(a) serial na 8
kasiabeier

Może dlatego, że Goebbels był kulawy...

ocenił(a) serial na 10
KORSZUL

Właśnie to samo chciałem napisać :D Sądzę że to złośliwość adresowana właśnie do niego ;)

KORSZUL

Ale co Goebbels miał do Gestapo?

ratold

Obydwoje byli z niemiec.

ocenił(a) serial na 10
ratold

Był zupełnie niewinny, był skromnym filologiem germańskim z tytułem doktora... ;)

KORSZUL

Tylko co ma do tego Goebbels, który był ministrem propagandy? Gestapo kierował Heinrich Himmler.

kasiabeier

Kuleje, bo tak wygląda groźniej -czy jakoś tak tłumaczył Heldze... :-) (Było w jakimś odcinku na początku serii).

Pawbaz

"Helgo, jestem jednookim, garbatym karłem z zespołem downa, ślina niekontrolowanie cieknie mi z ust na ubranie i podłogę, bo tak wyglądam groźniej"...

ocenił(a) serial na 9
kasiabeier

Goebbels miał krótszą nogę w wyniku choroby z dzieciństwa, ale ściemniał że to wynik ran wojennych :)
Może to taka moda...

Foggy_2

Gestapo kierował Heinrich Himmler. Z resztą Flick mówił często wujek Heini.

Borat1979

Gwoli ścisłości to szefem GESTAPO był Heinrich Muller który podlegał Himmlerowi stojącemu na czele całego aparatu bezpieczeństwa. Gestapo było tylko częścią tego aparatu

ocenił(a) serial na 10
kasiabeier

Ponieważ tak jest o wiele śmieszniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones