6,6 166 209
ocen
6,6 10 166209
6 259
chce zobaczyć
6,7 9
ocen krytyków
{"rate":6.6666665,"count":9}
{"type":"film","id":92457,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Married...+with+Children-1987-92457/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Świat według Bundych
  • rejmons ocenił(a) ten serial na: 9

Kiedyś tam oglądałem i bardzo mi się podobał. Ale minęło 20 lat i ponownie go odkryłem. Bardzo mnie zdziwiło, że się wcale nie zestarzał! Wciąż mnie bawi do łez...

• sadzik444 ocenił(a) ten serial na: 10

rejmons To samo ostatni raz oglądałem go na Polsacie bodajże w 2008 a od zeszłego roku powróciłem do niego za pomocą ATM Rozrywka :) Swoją drogą miło że jest taki kanał jak ATM gdzie można obejrzeć te wszystkie kultowe seriale :) jak np: Bundy czy ALF

• ziutek11113 ocenił(a) ten serial na: 9

rejmons Ja to samo, od jakiegoś czasu katuję go na youtube :D

• rejmons arcydzielo kinematografi.

• Artanis ocenił(a) ten serial na: 7

rejmons Uwielbiałem oglądać go w latach 90-tych. Dałbym mu wtedy 11/10. Ale teraz wróciłem po latach i już tak nie śmieszy. Owszem, raz czy dwa się zaśmieję, ale nic więcej.

• ostry666 ocenił(a) ten serial na: 8

Artanis Ja odwrotnie im jestem starszy tym bardziej podoba mi się rola Ala, często czuję się podobnie do Niego, z dwójką dzieci i Żona ciągle tylko żądającą kasy.

• Artanis Mam dokładnie tak ja ty.

• rejmons A mnie jakoś dziś średnio bawi nie wiem dawniej bardziej mnie śmieszył jedynie odcinki z Stevenem lubię ze wzgledu na klimat lat 80 .