Żona idealna (2009-2016)
Żona idealna: Sezon 5 Żona idealna Sezon 5, Odcinek 13
Odcinek Żona idealna (2009-2016)

Fałszywy trop

Parallel Construction, Bitches 43m
8,2 198
ocen
8,2 10 1 198
Żona idealna
powrót do forum s5e13

Wielki powrót już za tydzień :) Są pierwsze informacje na temat najbliższego odcinka:
http://serialowiec.pl/tag/the-good-wife-s05e13/

tyrankafw

Kalinda przespała się z Cary'm bo szefostwo kazało jej wyciągnąć od niego jakieś informację? Oczywiście, ponieważ Cary od początku serialu starał się o jej względy. I co? Gówno. Przez całe cztery sezony dawała mu kosza za koszem, aż w piątym sezonie dostała polecenie "Kalindo sprawdź czy Cary mówi prawdę" i bach scena łóżkowa. W jakim stawia to ją świetle? Dziwki?

ocenił(a) serial na 9
the_men_from_okinawa

Nie można zapomnieć, że ona też miała do niego jakąś słabość. Wydaje mi się, że było to bardziej na zasadzie połączenia przyjemnego z pożytecznym z jej strony, a nie tylko wykonywaniem powierzonego polecenia ze strony przełożonych. Trochę mnie jednak dziwi, że Cary nie jest zbyt uważny. Już wcześniej Kalinda wykorzystywała informacje, które jej podał i chyba powinien bardziej uważać na to co mówi o sprawach służbowych.

pietrusia

Dla mnie Kalinda straciła wiele w moich oczach. Zawsze im po cichu kibicowałam, ale to co zaczęła odstawić przeszło moje oczekiwania. Ni z gruszki ni z pietruszki dostajemy ich uprawiający seks. Trochę inaczej sobie to wyobrażałam. A co do "przechwytywania" informacji myślę, że Cary też ma w tym jakiś udział. Na pewno to wykorzysta w bliskiej przyszłości. Z resztą on jej nie okłamywał z tym podsłuchem, teraz mnie tylko zastanawia w co gra Kalinda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones