PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314409}

Życie na Marsie

Life on Mars
7,9 1 787
ocen
7,9 10 1 1787
Życie na Marsie
powrót do forum serialu Życie na Marsie

Recenzja i opinia

ocenił(a) serial na 10

Hej, jeżeli wahasz się, czy obejrzeć Life on Mars, to może zachęci Cię mój wpis na jego temat pod tym adresem - https://strefa0zero.blogspot.com
To naprawdę jedna ze wspanialszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła. Fabuła i atmosfera to jedno, ciekawe zagadki detektywistyczne to drugie, ale zdecydowanie wygrywa fakt, ze serial opiera się na tajemnicy, która wymaga wyjaśnienia. Szkoda, że nie jest znany szerszej publiczności :(

Alicja_Klara

Co to za tajemnica? Przybliżysz mi trochę? Zaczęłam oglądać ten serial ze względu na Twój wpis ale jakoś póki co w ogóle się nie wciągnęłam.

gabriela90

Serial ma niesamowity klimat jeszcze lepszy niż w amerykańskim remarke, który obejrzałem - tak się złożyło jako pierwszy. Muzyka rzadko kiedy tak idealnie dobrana do serialu. A tajemnica jest i to bardzo wielka, zakończenie na pewno wielu zaskoczy, lepsze niż w wersji amerykańskiej.

wilczekstepowy

proszę zdradź mi ją ! obejrzałam więcej odcinków i niestety to w ogóle nie to. chodzi o anioła stróża?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones