Absolutni debiutanci (2023)
Absolutni debiutanci: Sezon 1 Absolutni debiutanci sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

46m
7,1 202
oceny
7,1 10 1 202
Absolutni debiutanci
powrót do forum s1e1

Jestem po pierwszym odcinku więc może później to się wyjaśni, ale 35-letni Witkowski jako ojciec maturzystki, którą gra 28-letnia aktorka? Widać, że tam różnica jest mała. Nie mogli dobrać inaczej aktorów? Niesamowicie mi to zgrzyta.

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

W serialu Lena nie ma 28 lat tylko jest nastolatką, a Dawid to może ojczym bardziej....;) zobaczysz w kolejnych odcinkach - miłego oglądania

Anna_Karcz_fw

Dziękuję. Właśnie oglądam dalej i Lena mówi mu po imieniu, wiec to zapewne po prostu młodszy partner matki.

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

A nie ma za co:) Ci nastolatkowie ogólnie tam się zwracają do rodzicow po imieniu:) jeśli Ci to jakoś pomoże to mój syn jest też w spektrum autyzmu, jest nastolatkiem i od dłuższego czasu ciągle mówi do mnie imieniu;)

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

Akurat to też niesamowicie mi nie pasuje.

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Nie jest to wprawdzie powiedziane wprost, ale mi się od początku wydawało że to jej ojczym, nie ojciec.

ocenił(a) serial na 7
Mariannaaa

Przecież to wiadomo, że to ojczym, skoro Lena go pyta „czy może się podobać”. Po drugie widać że nie próżnuje z Kasią Warnke i jest to inna relacja niż rodziców Niko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones