AlRawabi School for Girls
powrót do forum 1 sezonu

Wiadomo kto rozbił szybkę aby włączyć alarm.
Wszyscy znajdują się na dziedzińcu… pobita dziewczyna, jej psiapsi (choć nie jest razem z nią, ale jest na boisku), alternatywka i „wredne dziewczyny” wszystkie są na boisku.

Jest scena jak ktoś puszcza głosówki z WhatsAppa do mikrofonu, a następnie jest scena, że pobita dziewczyna pisze smsa zeby osoba która to puszcza już skończyła bo nauczycielki wracają.

Myślałem, ze potem to jakoś wyjaśnia, ale przez cały serial są 3 wredne dziewczyny i 3 „te dobre”. Wszystkie były na boisku i ani słowa o jakiejś 4 osobie która pomagała tej pobitej.

ocenił(a) serial na 7
tomasz_ratajczak

Czy to nie była ta woźna (zapomniałam imienia), której Layan groziła w toalecie, że może stracić pracę, jeśli jej nie pomoże? Zrozumiałam, że to ona, bo w scenie z puszczaniem wiadomości było widać kawałek ręki z rękawem w takim kolorze, który nosiła ta woźna.

ocenił(a) serial na 6
Necto

To by mogło mieć nawet sens, najpierw ją wydała, a potem w ramach pokuty jej pomogła…

ocenił(a) serial na 7
tomasz_ratajczak

Woźna puszczała nagrania. Przez chwilę widać rękę tej osoby ma bransoletkę złotą gdy puszcza nagrania, w kolejnej scenie woźna gdy przekazuje dziewczynom rzeczy do sprzątania ma taką samą bransoletkę więc to ta sama osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones