PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Do tych co oglądali 1&2 sezon

użytkownik usunięty

Co sądzicie o postaci Dylan'a McDermott? O Ile Jessica Lange, Lily Rabe czy Sarah Paulson zagrały genialnie i szybko zdążyłem zapomnieć kim były w poprzedniej serii, tak on kompletnie nie pasował mi do tej roli. Widząc go w tym gabinecie, zanim zabił tą kobietę, myślałem wciąż że to on jest/będzie terapeutą.

zgadzam się

ocenił(a) serial na 10

Mnie też nie przekonał, ale może to kwestia tego, że tu miał kilka minut roli i nie mogliśmy się przyzwyczaić do nowego "wcielenia".
Na samym początku oglądania Asylum stwierdziłam, że Jessica tak bardzo nie pasuje mi do tej roli, że masakra. A potem co? Mistrzostwo świata.
Aczkolwiek powiem, że do samego końca (jestem w 12 odcinku) nie przekonałam się do Evana w roli skrzywdzonego człowieka. Zdecydowanie bardziej przekonywujący i pociągający jest w roli Tate'a :)

użytkownik usunięty
Yellow_Kar

Może i masz rzeczywiście racje. Evan jednak w jakimś tam stopniu się sprawdził, a przynajmniej nie raził tak jak Dylan. Zwykle tego typu postać(psychopaty) kojarzyła mi się z totalnym oblechem? A pamięć po nim z pierwszego sezonu, tylko to dobiła. Więc albo dostał nie odpowiednią rolę, albo nie potrafi grać, albo tak jak mówisz nie zdążyliśmy go "poznać".
Ja z kolei, jestem pod wielkim wrażeniem Lily Rabe, a w szczególności patrząc na to że zagrała dwa zupełne różne charaktery w jednym sezonie, i zrobiła to perfekcyjnie :-). Rola w trzecim sezonie tylko to upieczętowała. Szkoda że nie możemy jej teraz oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones