PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Po pierwszym sezonie, który mi się podobał (choć nie był jakiś specjalnie straszny), oczekiwałem bardzo dużo.
Ocena 8,2? Ech, nie rozumiem jakim cudem.

Moją opinie możecie zobaczyć na filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=t-RXAeTFtw4

Domyślam się, że niewiele osób się ze mną zgodzi, ale komentujcie tutaj lub na YouTube, będę bronił swojej opinii i chętnie o tym podyskutuje w kulturalny sposób :)

Kelen91

Nie zgadzam się. Sezon drugi był rewelacyjny, klimatyczny.

btw. Twoich recenzji nie da się oglądać. Sorry.

ocenił(a) serial na 4
jacob_filmweb

Masz na myśli tylko tą czy wszystkie razem z pozostałymi (growymi)? Tamte były w całkiem innym stylu (i mocno niedopracowane od strony technicznej).
I powiedz czemu się nie da, chodzi o to co gadam, głos czy mój ryj? :P

Kelen91

Oglądałem tylko tą. Szybka zmiana ujęć co doprowadza do szału, ta niepotrzebna muzyka w tle i ogólnie tak jakoś dziwnie się ogląda ;)

ocenił(a) serial na 4
jacob_filmweb

Gdy oswoję się z kamerą chociaż trochę, to będzie mniej cięć. Nadal ich trochę chcę robić, bo zależy mi żeby filmik był możliwie jak najkrótszy i nie kosztem treści (nad treścią muszę też popracować ^^). Ale może jak będzie ich mniej to nie będą takie upierdliwe ;] .
Muzyka w tle jest niezbędna... uwierz mi na słowo, bez żadnej muzyki wszystko ogląda się znacznie gorzej :P . Może po prostu nie do końca dobrze dopasowana? Ciężko mi było znaleźć coś lepszego na licencji, która pozwoliłaby mi na wykorzystanie tego za darmo w filmiku. Choć wydawało mi się że ta muzyka jest ok.

Może jakbym od początku nie traktował "American Horror Story: Asylum" jak horror (no nie jest niestety w ogóle straszne) i patrzył na fabułę z bardzo mocnym przymrużeniem oka, to wady jakie rzucały mi się w oczy nie przysłaniałyby mi aż tak tego momentami całkiem niezłego klimatu :/ . Fabuła w sezonie 1 znacznie lepiej trzymała się kupy.

Kelen91

Dla mnie pierwszy sezon był ok, tylko zakończenie tragiczne. Drugi sezon kupuję w całości. Fenomenalna Lily Rabe.

ocenił(a) serial na 7
Kelen91

Zgadzam się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones