PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Dla mnie film byl dobry, jedak kupy sie nie trzymalo to zycie kita z dwoma kobitami a zwlaszcza to ze calkowicie zrownowazona, ciepla, milosierna alma zabija grace, gdyby zdarzylo sie na odwrot jeszcze bym to zakumal, jednak w tym przypadku nie ogarniam...dla mnie slabe to bylo

fastest10

Dokładnie :) Alma mogła zostać u kosmitów, nie rozumiem po co ją zwracali :P Chociaż z drugiej strony może po to by trafiła do Briarcliff za zabicie Grace, bo inaczej Kit już by tam nie wrócił i nie zobaczył, że siostra Jude tam siedzi...

ocenił(a) serial na 8
rayo_de_sol

tak to jest zrozumiale ale ich relacje w domu byly bardzo dobre i nagle cos takiego, jeszcze gdyby Grace zabila Alme to by bylo wytlumaczenie dla jednak spaczonej psychiki a tutaj calkowicie zdrowa osoba decyduje sie na taki czyn, tego wlasnie nie kumam w tej serii. Wszystkie serie sa ok chociaz wlasnie jestem na 11 odcinku Sabatu i zaczyna mnie rozczarowywac, niektorzy z forum pisali ze zaczyna sie od 6 odcinka a ja widze ze wczesniej trzymal sie kupy a teraz to jest wszystko mozliwe i juz troche przeginaja...

ocenił(a) serial na 10
fastest10

Ludzie,nie zapominajcie,że te kobiety zostały porwane przez kosmitów. Obie wracają,nie wiedzą co się dzieje,"normalne" życie przestalo mieć jakikolwiek sens. Ja nie widzę nic dziwnego w historii z harlemem i mordem Grace,potem przecież te ich dzieci też miały w sobie to coś "dziwnego".

ocenił(a) serial na 9
TheFierceLunatic

chodziło ci o harem raczej, Harlem to dzielnica Nowego Jorku ;)

ocenił(a) serial na 10
lamontagne

Tak, bez wątpienia nie chodziło mi o dzielnicę NY,gratuluję spostrzegawczości.
Serdeczne pozdro dla wszystkich z gatunku "Oo temu się omsknął palec ,nudzi mi się to doczepię się literówki i zrobię z niego analfabetę,ale będzie fun!" :)

ocenił(a) serial na 9
TheFierceLunatic

nie chciałam cię ośmieszyć w żaden sposób, po prostu uznałam, że pomyliłeś ze sobą słowa, więc chciałam to sprostować co być w przyszłości nie zrobił podobnego babola, dżizas. Ale jak to się mówi, uderz w stół bla bla bla. Skoro tak cię to zabolało to znaczy, że nie była to zwykła literówka jak tłumaczysz. Samo "sorry, wkradła się literówka" byłoby wystarczającą odpowiedzią.

ocenił(a) serial na 10
fastest10

Nie wiem czego tu nie rozumiesz. Grace dawała upust poprzez ciągłe rysowanie kosmitów i dostrzegła w tym doświadczeniu rodzaj cudu. W ten sposób tak sobie z tym poradziła, natomiast Alma cały czas wszystko trzymała w sobie, bała się. Unikała tematu, co powodowało narastanie napięcia, emocji z którymi nie mogła sobie poradzić. Kogo normalnie porywają kosmici? ;) + ich doświadczenia, które do przyjemnych nie należały. Gdy Alma podsłuchała Grace i Kita, po prostu pękła. Zabiła ją, bo emocje, lęk, załamanie nerwowe, wzięły górę. Jak dla mnie wszystko zostało jasno pokazane.
Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones