7,0 12 220
ocen
7,0 10 12220
4 212
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":784295,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/American+Horror+Story%3A+Cult-2017-784295/tv","text":"W TV"}]}

Fabuła nowego sezonu rozgrywa się w Michigan, a jego akcja rozpoczyna się w wieczór wyborczy podczas starcia Hillary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zaczyna się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.

oficjalny opis prod. telewizyjnej

Akcja "American Horror Story: Kult" toczy się w małym miasteczku w stanie Michigan, gdzie w następstwie szokujących wyników prezydenckich wyborów z roku 2016 dochodzi do serii mrożących krew w żyłach wydarzeń. Lokalna społeczność zostaje wciągnięta w rozgrywający się tu polityczny horror, skutkiem czego sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie nawzajem. Zaskoczona wynikami wyborów Ally (w tej roli Sarah Paulson) szybko traci nad sobą kontrolę w miarę, jak na powierzchnię wypływają jej największe fobie. Niestabilny stan psychiczny bohaterki znacznie się pogarsza wskutek niepokojących zdarzeń, które dotykają ją i jej rodzinę. Tymczasem ogarnięty żądzą krwi, maniakalny przywódca sekty, rozpoczyna rekrutację swoich zwolenników. Będzie nimi manipulować, by móc zrealizować swoje najbardziej makabryczne fantazje.

CANAL+