PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 378
ocen
7,0 10 1 14378
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Bardzo lubiłem tą serię aż do tego sezonu. Polityczna propaganda, atak na prawicę,
robienie świrów z konserwatystów, forsowanie lewackich ideologii, feministyczny bełkot wylewający się co raz z większości odcinków. Szkoda bo do tej pory całą serię oglądało się z zaciekawieniem. Takie seriale powinny być bezstronne politycznie i ideologicznie, tu nie chodzi o wkładanie komuś w mordę na siłę jakichś wartości tylko o ciekawą fabułę, sceny pełne niespodziewanych zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach momentów...zawiodłem się bardzo. Nie tędy droga.

ocenił(a) serial na 3
michaldiscord

Przyjrzyj się jednemu z reżyserów, będziesz miał odpowiedź dlaczego tak jest.

Co do wypowiedz zgadzam się w 100%

michaldiscord

Świetny sezon, najlepszy dotychczas! Idealny komentarz do obecnej sytuacji politycznej, hipokryzja i bezczelność prawicy, ukazanie prawdziwej twarzy konserwatystów, pokazanie pięknych ideologii, feministyczny przekaz cieszący moje uszy w większości odcinków. Cały sezon obejrzany z zaciekawieniem. Twórcy powinni tworzyć takie seriale jakie chcą (oczywiście zgodne z prawem) i o to chodzi w dobrej rozrywce, że nawet przy lekkiej, ale ciekawej fabule można przekazać wartościowe treści, naświetlić pewne problemy i podać do rozmyślań. Tutaj się udało.

ocenił(a) serial na 8
Lukoilluk

Tak - świetny obraz - para lesbijek wychowująca dziecko - z czego jedna jest wkurzona na drugą bo zamiast na Clinton zagłosowała na jeszcze bardziej lewicową i w zemście przystępuje do anarchistycznej grupy morderców prowadzonej przez psychopatę, odbiera jej dziecko i próbuje wpędzić ją w obłęd. No gratuluję wzorców :) "Idealny komentarz do obecnej sytuacji politycznej". Tak przy okazji jak będziesz miała okazję przeczytać "SCUM" i stwierdzisz, że ten tekst psychopatki Solanas jest OK to powinno się z całym szacunkiem skierować Cię na badania psychiatryczne bo tam jest więcej postulatów ludobójstwa niż w "Mein Kampf". Zwłaszcza, że wycelowanych w wyniszczenie ludzkości jako takiej. To tak na marginesie :)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
DamazyTilgner

Świetny sezon, idealnie pokazuje też polskie realnie 2023 gdzie jeb*ni politycy tak rozwarstwili społeczeństwo: że obywatele walczą ze sobą o pierdoły typu śluby gejowskie, katolicyzm, papieża (dla jednych błogosławionego, dla innych zbrodniarza broniącego pedofili w sutannach), byle było dużo wrogów: a sami u koryta kradną ile się da. Nie mam złudzeń - w Polsce chorych postaci przedstawionych w serialu będzie przybywać!

ocenił(a) serial na 8
michaldiscord

nie wiem czy zauważyłeś, ale w serialu była pokazana też druga strona medalu - feministka-psychopatka nawołująca do wymordowania wszystkich mężczyzn. twórcy przedstawili fanatyków po obu stronach barykady, nie był to żaden atak na prawicę. jeśli jakiś polityczny przekaz z tego płynie to tylko taki, żadna skrajność nie jest dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones