PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 921
ocen
7,5 10 1 20921
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie
ocenił(a) serial na 6
marcin_lendzion

Matko bosko, ten pająk...początek dobry, ale ten z Wikingami raczej bardziej mi się podobał.

Czy Mudżynka będzie coś robić poza byciem elementem erotycznym? :v

Odcinek zdecydowanie lepszy od poprzedniego, akcja już coś ruszyła bardziej do przodu, choć nadal tak samo jak i główny bohater ni wuja, nie wiem o co chodzi (no dobra wiem, bo przeczytałam na Wikipedii, ale to tylko taki mocno ogólny zarys fabuły, jeśli idzie o postacie, to nie wiem właściwie nic, poza tym że są bogami. Słedżen nadal pozostaje najlepszym elementem serialu. Podobała mi się też "Lucy" :D No i Czernobóg. Może nie jest jakoś super zajebiaszczo, ale znacząco lepiej.

Ps. Ten kutos :D

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Mudżynka (Bilquis) o ile pamiętam w książce pojawia tylko w 2 krótkich rozdziałach. Coś czuję, że serial postanowi uczynić z niej więcej niż epizodyczną postać. W końcu to Starz - będzie dużo pikantnych scen erotycznych i wiele kutosów :D

ocenił(a) serial na 6
PlaceHolder

Dzięki za info. Jeśli chodzi o Starz to moje jedyne doświadczenie z tą stacją, to Ash vs Evil Dead, więc nie wiem czego się po nich spodziewać. Jeżeli kutosów, to propsuję :D

marcin_lendzion

Scena początkowa z niewolnikami była najlepsza w tym odcinku, świetnie spisał się Orlando Jones w swej roli.

ocenił(a) serial na 10
Anabelle09

Zgadzam się, świetna scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones