PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648292}
7,0 11 tys. ocen
7,0 10 1 10687
5,3 3 krytyków
Anna German. Tajemnica białego anioła
powrót do forum serialu Anna German

Gra aktorska na wysokim poziomie. Poza tym te oryginalne dialogi. Czy ten film w ogóle ma słabe strony?

ocenił(a) serial na 6
Hilton

Przeczytaj inne komentarze i zobaczysz,że dla niektórych film ma wartość 2 na 10.
Sprawdź później jakie filmy ci ludzie preferują.Najczęściej horrory,strzelanki i sensacyjne.

ocenił(a) serial na 6
maz9

Niekoniecznie jest to ich zły gust.Mój gust czasami podobny jest do krytyków tego filmu.
Po prostu preferują inny typ filmów.
Osobiście przyznam, że jej piosenki nie są całkiem w moim guście, ale w filmie wszystko jest ładnie ułożone.
Są filmy które nie są w moim guście i musiałbym dawać oceny 1/10 lub 2/10 i dlatego ich nie oceniam aby nie zaniżać.

Hilton

Ten film ma wiele słabych stron,które zapewne masz na myśli;),ale ma na pewno jeden wielki atut ,który stanowi o sile tego filmu- wyrażony szacunek dla osoby jaką była Anna German.Niektórzy powiedzą " jak to -nie miała słabych stron,wad ? " Każdy wie,że nie ma człowieka bez skazy - no,chyba że się jest ikoną! A taką jest dla Rosjan i my Polacy powinniśmy to uszanować i..... może zrobić lepszy film/serial o tej artystce?!

melania1964

Od pokazywania wad i słabych stron są zresztą filmy dokumentalne czy biograficzne. Ten serial ma raczej na celu trafienie w estetykę i emocję Rosjan, a przy tym przypomnienie Polakom tej zapomnianej z lekka biografii.

ocenił(a) serial na 5
Hilton

Ostatni odcinek w całości rozgrywający się w Polsce był cholernie nudny. Flaki z olejem. Plastikowe dialogi i gra aktorska. O niebo lepiej było gdy akcja działa się w czasie wojny.