PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 238
ocen
7,3 10 1 63238
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Dobrze, że przynajmniej w tym odcinku postarali się o brak kiczu jakim była żałosna Felicity, choć też nie do końca, bo ten jej niszczący me uszy, wymuszony płacz musiał się oczywiście odezwać. Wreszcie walki jakoś wyglądały i historyjki z wyspy nie kuły tak oczu.

Przynajmniej postarali się, by Laurel dostała godną śmierć, która nie wyszła tak sztucznie jak ta Mirandy Tate w The Dark Knight Rises.
Ciekaw jestem, co Laurel powiedziała Oliverowi tuż przed śmiercią, ale podejrzewam, że chodziło o Felkę, żeby ją odzyskał.
Ich pożegnanie było wzruszające i potem ten Quentin... Nawet nie dali mu szansy, żeby pożegnał się z córką. Rozumiem, dramatyzm itd. ale k... zrobiło mi się go szkoda, jak nigdy przedtem.

Jeszcze nigdy tak nienawidziłem Diggle'a jak teraz. Tak łyknąć bajeczkę braciszka. Wiedział jaki on jest, do czego jest zdolny, a mimo to zaufał mu, uwierzył, że się zmienił, bo ten odstawił szopkę, kiedy uratował Laylę i przyjął strzałę za Olivera. Co za gość. Wojna nie nauczyła go, żeby NIKOMU nie ufać? Jedynie Oliver wyjątkowo zachował trzeźwość umysłu.

Na koniec ten cały bożek, figurka, Khusu idol jak zwał, tak zwał.
Nie zrozumiałem, gdzie oni go ukryli, ale jeżeli to było mieszkanie Diggle'a, to tylko pogratulować.
Czemu nie mogli go wywieźć na Lian Yu i tam zakopać, albo utopić w morzu. Czemu nie zniszczyli go na dobre, tylko ukryli dając Darhkowi szanse na odzyskanie mocy? Tego nie zrozumiem. Mogli to wymyślić lepiej.

Dla mnie to chyba najlepszy odcinek tego sezonu głównie dlatego, że nie było zje*anej Felki, której szczerze życzę śmierci w S5, albo jeszcze w tym. Jak najprędzej. Niech zdycha w męczarniach.

Lukininho

Ja odnoszę wrażenie, że gdy powstaję nowy serial o superbohaterach, aktualny dostaje w kość. Tak jak było z Arrowem czy Flashem powstała SuperGirl, LoT i nagle oba te seriale dostały po dupie tak jakby same żółtodzioby zostały przy nich. Ja wiem, że to marketing 4 czy 5 seriali ciągniętych na raz to kasa dla każdego ale z drugiej strony, mogli by zawiesić produkcję, któregoś ponieważ ludzie się przyzwyczaili do jakiegoś poziomu, a szczególnie Ci najwytrwalsi widzą to od razu. Co do Flasha, nie mam nic mają multum wątków do ciągnięcia w sumie co by nie dali i tak miało by sens. Ale Arrow co najmniej od 6 odcinków drastycznie spada z poziomem...

Matush5

Mam wrażenie, że DC Legends jest trochę przekombinowane, np. w drużynie jest Sara i Rip tłumaczy co jakiś czas, że wrócą do tego samego miejsca jak dobrze pójdzie (albo ja tak zrozumiałam :P), a co teraz ze śmiercią Laurel w Arrow. Jak oni to pogodzą z powrotem Sary? Ciężko mi to sobie wyobrazić...
We Flashu w ostatnich odcinkach też mnie parę rzeczy trochę zawiodło/ trochę rozśmieszyło z powodu bezsensowności, najlepsze jest to, że tam wszyscy wszystkich cały czas porywają.
A co do Arrow, to nawet ja dostrzegam jak strasznie wyglądają walki, a to już wyczyn, serio :D Ten serial miał swoje lepsze i gorsze momenty, ale teraz faktycznie wygląda to tak, jakby w ogóle się nie przykładali do tego co się dzieje. Ja bardzo lubiłam oglądać relacje Olivera i Felicity w 1 i 2 sezonie, gdy to uczucie było jednostronne. Później już coraz gorzej i nie mam pojęcia jak oni chcą naprawić tę relację.
Jeszcze sprawa z flashbackami, które nie trzymają się kupy, zgodnie z rozpoczęciem serialu Oliver powinien zbliżać się realizacji planu ojca i listy oraz wielkiej miłości do Laurel, która pozwoliła mu przetrwać. Tego się już chyba nie uda pokazać, jak mu jeszcze w 5 sezonie dorzucą kolejną babkę, to już w ogóle porażka na całej linii...
Jeszcze mam takie pytanie, bo może ktoś wie o co chodzi. Myślałam, że wydarzenia we Flash i Arrow idą zgodnie z chronologią odcinków - ostatnio Barry stracił moce, tymczasem na cmentarzu w Arrow szybko się zmył...Jak to? :D

Nymeria2

"Mam wrażenie, że DC Legends jest trochę przekombinowane, np. w drużynie jest Sara i Rip tłumaczy co jakiś czas, że wrócą do tego samego miejsca jak dobrze pójdzie (albo ja tak zrozumiałam :P), a co teraz ze śmiercią Laurel w Arrow. Jak oni to pogodzą z powrotem Sary? Ciężko mi to sobie wyobrazić..."
Wprawdzie nie mam zamiaru jakoś specjalnie tłumaczyć tego serialu, tak odpowiedź jaka nasuwa mi się: wrócą do właśnie tego samego 'miejsca' w czasie tj. w czasie, w którym odeszli i ich nie ma wydarzenia mają swoje miejsce, tak jak widzimy. Następnie kiedy Rip ich będzie 'zostawiał' to wrócą do tego samego miejsca, do tej samej linii czasowej już po tych wydarzeniach, które my widzieliśmy (czyli np. po śmierci Laurel). Nie chodzi o ten sam moment w czasie, a o ich linię czasową, życia, cokolwiek. Sugeruję się tym, co mówiono we Flashu o tych wszystkich czasoprzestrzeniach i w ogóle, i że takie podróżowanie w czasie tworzy nowe, alternatywne linie czasowe. Choć pewnie zamotałem xD
Jeśli będzie tak, jak piszesz to byłoby faktycznie bez sensu (nie, żeby podróżowanie w czasie miało sens ale wiadomo o co mi chodzi :p).

ocenił(a) serial na 9
Nymeria2

dla mnie tez ta chronologia jest bez sensu

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

W setnym odcinku ktoś ważny też zginie w 5 sezonie!

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

Skąd takie info? :D

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Ćw często tak ma smallville 100 odcinek tam była śmierć zobaczyć teraz. Stawiam na siostrę olivera . co do Bla k anary mysle że żyje.

batesmotel27

Odcinek 23 "Schism"

Oliver teams up with a surprising force in an attempt to stop Damien Darhk and his magic once and for all.

Byc moze zamiast Black Canary zobaczymy Black Siren

ocenił(a) serial na 8
Azazel94

moze mi ktos wyjasnic skad malcolm ma reke??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones