PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644764}

Banshee

8,0 21 487
ocen
8,0 10 1 21487
7,8 5
ocen krytyków
Banshee
powrót do forum serialu Banshee

Kicz akcji klasy B

ocenił(a) serial na 5

Nie rozumiem zachwytow, ocen 8/10 i wyzej, film to sredniak akcji, naiwna fabuła, nie konsekwentne czyny bohaterów, malo logiczne i czesto malo realne zdarzenia. Jezeli chcemy wlasnie taki odmuzczacz i nie chcemy wczuwac sie w nie do konca logiczne zachowania aktorow to spoko, moze sie podobac, ale w zadnym wypadku nie jest to serial ambity czy bardzo dobry, ot sredniak. Ost mielismy tak dobre produkcje ze ten w porownaniu z innymi wyglada slabiutko. Dla leniwego lub chcacego wylaczyc mozg widza.

ocenił(a) serial na 6
Cezarygon

Zgadzam się, brak logiki jest widoczny na każdym kroku, to jest tak durne i naciągane, że dorównuje ostatniemu sezonowi GoT.

Cezarygon

serial dla dzieciarni.

Cezarygon

"Odmuzdzacz" powiadasz?
Wygląda na to, że Banshee jest tak złym serialem, że aż ci ortografię popsuł.

ocenił(a) serial na 5
prozaic

Nie ma tu edycji, wiec nie ma jak poprawić pisowni na szybko. A Tobie nie szkoda czasu na czepianie sie szczegółów? Chyba ze sprawia Ci to przyjemność, wytykanie cudzych błędów ;) Pozdrawiam i nie bądź trolem.

ocenił(a) serial na 6
Cezarygon

Obejrzałem cały serial do końca, i prawdę mówiąc dziwię się sobie, że wytrwałem tak długo. Serial ma coś w sobie, ale... Ilość błędów logicznych i absurdalnych sytuacji po prostu poraża. W sumie mogłoby być nawet nieźle, gdyby poszli bardziej w dramat a mniej w łubudubu... No i ten potwornie nudny, przewidywalny, klasyczny do bólu wątek romansowy...
Oceny na filmwebie sugerowały nie lada ucztę, niestety okazały się być mocno zawyżone.

ocenił(a) serial na 6
Cezarygon

Zgadzam się. Szkoda, że nie przeczytałem Twojego wpisu wcześniej. Już czołówka podpowiadała, że będzie kiczowato, naiwnie itd. Jeszcze sytuacje z głównym supermacho bym przecierpiał, ale przerysowany i karykaturalny "Królik" już mnie dobił :D Myślałem, że zbytnio narzekam, ale twórcy serio chcieli zrobić "kicz akcji klasy B" i wcale się z tym nie kryli.

pink69

Właśnie sobie przypomniałem dlaczego odpuściłem oglądanie tego serialu! Chyba po pierwszym czy drugim odcinku

Cezarygon

Sformułowanie kino klasy B przylgnęło do opinii co niektórych "krytyków" jak pijawka do zadka. Mi serial się podobał, był wciągający, dobre sceny walk. Choć momentami przekombinowany to odjeżdża klasie B w lepszym kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones