Battlestar Galactica (2004-2009)
Battlestar Galactica: Sezon 2 Battlestar Galactica Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Battlestar Galactica (2004-2009)

Ostateczne cięcie

Final Cut 43m
7,9 242
oceny
7,9 10 1 242
Battlestar Galactica
powrót do forum s2e8

Z perspektywy czasu

ocenił(a) serial na 8

Dziś oglądając trochę śmiesznie to wygląda, że w przyszłości kręcą kamerą reportaż na taśmę, a nie np. na dysk SDD, tak więc nasze czasy wyprzedziły przewidywania twórców :)

ocenił(a) serial na 8
OKrzysztof23

ale to raczej nie w przyszłości, taki alternatywny świat, może jakby nasi przodkowie?

ocenił(a) serial na 8
OKrzysztof23

Zagadka rozwiązana, dziś obejrzałem ostatni odcinek, ale nie napiszę czy moje przewidywanie się sprawdziło, aby nie zaspojlerować :). Porządny dobry serial.

ocenił(a) serial na 9
OKrzysztof23

Wlasnie odswiezam ten serial znowu i wkoncu dotarlo do mnie,co go po czesci psuje,dwie postacie,ktore wczesniej na sile sobie wmawialem ze sa dobre a tak naprawde,najgorsze ze wszystkich,Starback w skali 1-10 dostala 2,miala kilka dobrych momentow,za to"milosierna"pani prezydent laura odemnie dostaje 0,dno kompletne tej postaci,dlatego ze serial dobry,to oceny 10 nie dam:P

ocenił(a) serial na 9
Morden74

Odrazu dodam moje ulubione postacie,Atena,ktora w wielu przypadkach byla kluczowa do sukcesu misji i o niej tu cisza,mimo ze nawet jako Buumer tez uratowala flote,nr 2 to Caprica a dalej Helo i dr Baltar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones