PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 115 867
ocen
7,9 10 1 115867
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Oceny przed premierą

ocenił(a) serial na 9

Serial czeka na swoją premierę, ale widzę, że niektórym nie przeszkadza to w wystawieniu 1 dla Macieja Stuhra. Żałosne...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Covenant

Nie karm trolla. Osobnik ten miał już kilkanaście kont i kilkanaście razy był banowany. Uważaj, bo zaraz włączy do "dyskusji" z Tobą jakieś inne wcielenia, również kobiece, co jest jego ulubioną praktyką. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
adlerxx

Dzięki za info :D

Covenant

Wiesz, walczę z tym indywiduum na FW już dwa lata. Gdy tylko mu zablokują konto, zakłada nowe, które wykorzystuje do obrażania, wyśmiewania się z innych, wywyższania się i kreowania z siebie Bóg wie jakiego konesera filmowego. Wypływa na wierzch, niczym g**** w szambie. Tymczasem jest to mały, zakompleksiony człowieczek, wiecznie prowokujący kłótnie. Podejrzewam, że w świecie realnym nikt go nie lubi, nie ma żadnych znajomych, więc swe niepowodzenia życiowe wyładowuje anonimowo w necie. Swoje frustracje wyładowuje na innych, przy okazji snując jakieś homoseksualno-onanistyczne fantazje. Tak mu widocznie zalazłem za skórę, że tworzy fake'i mojego konta, myśląc że w ten sposób zemści się na mnie. Śmiać mi się z niego chce, ale czasami naprawdę mi go żal. Nawet faktycznie nie wiem, czy to jest mężczyzna, czy kobieta, bo potrafił podczas jednej "dyskusji" używać kont "o różnej płci" :) .Pozdrawiam.
PS. Może już wcześniej trafiłeś na niego - występował jako Black_Bastard, Pasikonik1977, funkadelic, kiki_zjada_guziki (babka :), ashanti (babka), killafornia, funkmachine, Renegade__Of__Funk, Triple_X_OG, Straight_Outta_GDW, akrobatiks. Więcej już nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 1
adlerxx

Nie , nie trafiłem na niego wcześniej. Rzadko kłócę się na filwebie, bo nie ma o co się kłócić, w sumie podobno o "gustach się nie dyskutuje". Ale ten typ ma widocznie spore problemy z akceptowaniem, że ktoś może nie lubić jego ukochanych filmów.
Z początku myślałem że to zwykły wyalienowany gimbus, który się prosi o konflikt, więc chciałem go trochę wyprostować i pokazać że kłótnia w internecie do niczego nie prowadzi.
Lecz z tego co piszesz stwierdzam że to jakiś stary zbok (tylko o umysłowości dziecka). Zamiast z nim walczyć, proponuje więc jego profil polecić Stonodze, on ma swoją ekipę którzy prowokują i wsadzają do pierdla takich zjebów. I mają racje, pewno nasz "deefunk" całymi dniami ogląda brutalne filmy, potem onanizuje się przy złym poruczniku a na koniec kłóci z dziećmi w internecie, kto więc wie co mu po tym pustym łbie nocami chodzi.
Gratuluje więc Tobie obywatelskiej postawy i banowaniu tego zjeba. Kto wie czy już przypadkiem nie zapobiegłeś jakiejś tragedii.
Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
deefunk

buhahahhaha Banują ci konta? buhahahha Masz nawet konta kobiece?
TY DEBILU!!! buhahhahha

Covenant

Konto "deefunk" zostało zablokowane. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Covenant

??? A co do tego ma Kaczyński??

ocenił(a) serial na 1
jaca1969

Nienawiść do Kaczyńskiego jest tak powszechna, że parę nieśmiesznych aluzji dotyczących tego człowieka potrafi w śród naszych "elit" spowodować konwulsje śmiechu. Myślę że ludzie mogą zawyżać dokonania aktorskie Stuhra ze względu jego dość jasne zapatrywania politycznie. W drugą stronę działa to pewnie tak samo.
Natomiast w moim przypadku, to nie znosiłem już shtura, zanim stało się to mainstremowe. :D

ocenił(a) serial na 8
Covenant

To że mogę śmiać się z pewnych ludzi nie ma wpływu na to czy podoba mi się film lub serial. Mało mnie obchodzi to co ktoś myśli prywatnie - ma do tego pełne prawo.

ocenił(a) serial na 1
jaca1969

I masz racje, ja osobiście bardzo cenie sobie na przykład aktorstwo Więckiewicza i absolutnie nie ma na mnie negatywnego wpływu to, że zagrał Wałęsę, którego osobę ogólnie rzecz biorąc, nie poważam.

ocenił(a) serial na 8
Covenant

To tak jakbyśmy mieli kogoś znienawidzieć bo zagrał w jakimś filmie Hitlera.
Albo całować w sygnet bo był papieżem :-))

ocenił(a) serial na 8
milunia996

Bo to oceniają " znafcy ":-))

ocenił(a) serial na 7
milunia996

Szczerze! Nie czytałem innych postów, więc się nie odnoszę do nich. Zastanawia mnie tylko, jak tak wspaniali, wybitni aktorzy, jak Maciej Stuhr, czy Krzysztof Pieczyński (tacy NORMALNI, NASI), poza jeszcze kilkorgiem, zgodzili się grać wespół zespół z takim pospólstwem (żeby nie powiedzieć: miernotą). Przecież oni są ponad tym (gdyby mieli nawet niedostatek kasy). Zatem widać, jaki im przyświeca cel - edukacyjny. Tylko to jest syzyfowa praca - nie można nauczyć człowieczeństwa zapyziałego, zaściankowego "społeczeństwa" (o średniowiecznej mentalności) być współczesnym SPOŁECZEŃSTWEM!

ocenił(a) serial na 8
mp65warka

Nie przeglądałem obsady.. Którzy to nie są ci NASI?

ocenił(a) serial na 8
milunia996

Zawistne polaczki - gra bardzo dobra , a fabuły skandynawskie produkcje by się nie powstydziły, brawo. Stuhr jak zawsze świetny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
milunia996

a co ze scena jak belfer stoi nad obrysem zwlok na placu szkoly. to bedzie ostatnia scena?chodzi mi o zwiastun

milunia996

przed Smoleńskiem tych jedynek było duuużo więcej.

ocenił(a) serial na 7
milunia996

Mi się Stuhr nie podobał. Moim zdaniem był w tym serialu elementem najsłabszym w przeciwieństwie do Krzysztofa Pieczyńskiego! Pieczyński i Królikowski, znakomici!

ocenił(a) serial na 9
milunia996

Zwłaszcza, że serial okazał się dobry jeśli nie b. dobry ^^

milunia996

Dlatego wszystkie oceny na filmwebie czy nawet w recenzjach traktuje z przymrużeniem oka . Bo dla niektórych wystarczy że aktor który gra w filmie jest z innego "obozu politycznego " niż oni to już będą krytykować wszystko w czym wystąpił nawet bez zapoznania się z filmem .

"A to Polska właśnie " . :D

milunia996

Przecież wiadomo kto mógł wystawić 1 zanim obejrzał film. Ten komu naraził się swoimi wypowiedziami Maciej Stuhr

ocenił(a) serial na 1
milunia996

9 dla tego serialu ??? To jest dopiero żałosne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones