PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 029
ocen
7,9 10 1 116029
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Oceny przed premierą

ocenił(a) serial na 9

Serial czeka na swoją premierę, ale widzę, że niektórym nie przeszkadza to w wystawieniu 1 dla Macieja Stuhra. Żałosne...

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

Bełkot sfrustrowanej panny :) Napisz list do producentów ze serial jest na 7 i tak musi być :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Haha rozczuliles mnie widac brak argumentow to robisz wycieczki osobiste

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

widzisz widzisz co chcesz widzieć :) A jeżeli czujesz się rozczulona to popłacz to Ci przejdzie :P

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Znasz to z wlasnego doswiadczenia?:)zly dotyk boli podobno cale zycie wiec lkasz w poduche

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Na twoim.miejscu obrazilbym jeszcze moich rodzicow i wtedy mozesz juz zadowolony otworzyc piwo i wsadzic lape w gacie jak Al Bundy

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

żenada - sama ich obrażaj jak chcesz i wsadzaj łapę w swoje gacie

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Tu sie zgodze jestes zenujacym prostakiem

ocenił(a) serial na 7
monia_tomaszek

I tu zakoncze ten jednostronny dialog bo tozmowa z toba to jak gra w szachy z golebiem..przegra rozrzuci figury.nasra na szachownice i odleci krzyczac ze wygral

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

Tak skończ już sfrustrowana panno :) te żenujące wypowiedzi rodem z podstawowki i idz obejrz sobie jeszcze raz Belfera - dokładnie go sobie przeanalizuj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

i vice versa :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Watpie zebys zrozumial bez wikipedi co to znaczy ale to dobry znak ze zaczynasz uzywac madrych slow moze w koncu w tym roku skonczysz gimnazjum i ruszysz do przodu i znajdzuesz prace godna twoich wypocin ..nie wiem zlomowisko czy segregacja makulatury

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

Już spokój sza ! proponuje byś przebiegła się w deszczu to dobrze zrobi na twoja głowe :) Juz spokojnie - masz racje Belfer jest super - ty jestes super - jest super.Spokojnie :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Zgadza sie tylko ty w tym towarzystwie wypadasz jakos blado ale chyba zdazyles sie do tego juz przyzwyczaic.Ja mam bierzaca wide takze glowe moge umyc w domu wiec zamiast siedziec i pisac swoje wypociny zrob cos z tym a nie bedziesz musial czekac a z deszcz spadnie zeby przeplukac skarpety

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

Tak przyzwyczaiłem się i pogodziłem z tym, że są takie osoby jak ty...Smutne :( ale są.
Jak masz już bieżącą wodę ( nie rz - zapamiętaj na przyszłość i woda nie wida chyba że wóda ((woda bieżąca – Słownik języka polskiego PWN)) to czas by schłodzić głowe i łyknąć lek przeciwpsychotyczny.Miłej kuracji :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Haha wiedzialam ze bez slownika nie dajesz rady

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

hahah hahah haha nie posikaj się haha haha haha

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

a i słyszałem że poszukują aktorki do roli debila w 2 sezonie - pomyśl nad tym - masz duże szanse na angaż :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

cale zycie do tej roli sie przygotowywujesz a ja nie jestem swinia zeby cie pozbawiac zyciowej szansy

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

jestes kims gorszym tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Wiem wiem Jaroslaw o tym mowil

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

to wyciągnij wnioski a nie potwierdzaj tylko :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

To nie moj guru wiec mu nie wierze☺ale jestem liberalna i smialo mozesz wierzyc i jemu i swoim wyimaginowanym kolegom

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

A pamiętasz lekarz tobie mówił - zero Filmweba a ty nie słuchasz...

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Nie pamietam ale skoro ty tak wiec widocznie mowil to Tobie

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

uuuu juz nie pamietasz - to czas na tabletki. Miłego lewitowania :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Wazne ze ty pamietasz☺tylko wazniejsze ze sie do rad nie stosujesz jest na to fachowa nazwa to sie bodajze wyparcie nazywa

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

widze ze tabletki działaja.Dobra dziewczynka.Dobranoc
:)

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

https://i.imgflip.com/imccq.jpg

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

uf ucichła - wzięła tabletki :)

ocenił(a) serial na 7
jurek79

Wzielam sobie do serca pewien cytat poprostu...Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem i zastosowalam w zyciu wiec przykro mi ale musisz odpisywac sobie sam ale widze ze ci dobrze idzie wiec nie przeszkadzam. ciao

ocenił(a) serial na 3
monia_tomaszek

https://cdn.totalcomputersusa.com/butyoudontlooksick.com/uploads/2011/03/tiffany _as_sick_girl_cartoon-600x407.jpg

jurek79

To ile tych debili w tym serialu ma być ?
W sumie tytuł powinni zmienić na "Debilfer: kupa nie czeka na zdjęcie majtek"

ocenił(a) serial na 5
milunia996

Zobacz jak lemingi oceniali Smoleńsk nie oglądając go. To dopiero jest żałosne...

ocenił(a) serial na 1
milunia996

140 debili co jeszcze nic nie myslą, jak tak dalej bedzie to dobijemy to 1000 spokojnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
pawmirkomis

Brawo! Czytam te wiadomości, a raczej żałosne przepychanki i powoli traciłam wiarę w ludzi. Nie rozumiem po co te dyskusje w ogóle? Ktoś chce ocenić na 1 niech sobie ocenia i tyle. Nie chcesz to nie oglądaj i zaznacz, ze cie to nie interesuje. Tak na prawdę ten portal z góry miał założenie by dzielić sie opiniami, dawać oceny i zachęcić tym lub zniechęcić innych ludzi. Więc najpierw trzeba coś obejrzeć, a dopiero potem wypowiadać się. Argumentacja w stylu "beznadziejny film bo nie lubie stuhra" jest co najmniej śmieszna. Jeszcze jedno sprostowanie dla tych co nie wiedzą. Otóż to jest strona o filmach, a nie o waszych poglądach politycznych ;)

ocenił(a) serial na 9
mosia22

Gdybym wiedziała, że taką burzę wywołam, to chybabym siedziała cicho :O

ocenił(a) serial na 10
milunia996

Sie dziewczyno nie przejmuj, kto chce to ze wszystkiego burze zrobi. Twoja uwaga była słuszna! Nie powinno sie oceniać ani produkcji ani aktorów nie ogladając tejże produkcji.

ocenił(a) serial na 1
mosia22

Przed premierą nie daje się ocenić filmu na filmwebie. Mnie jednak udało się zmęczyć nawet drugi odcinek i uważam że ten serial to kompletną szmirę. W szoku jestem z powodu tak wysokiej punktacji na filmwebie. Trzeba chyba naprawdę kochać Sturha i nienawidzić Kaczyńskiego aby dać tej produkcji ponad 4/10.

ocenił(a) serial na 10
Covenant

To jest Twoje zdanie i ja je szanuje. Nie przypadło to w Twoje gusta bo miało prawo. Nie rozumiem tylko dlaczego poruszasz kwestie kochania aktora Macieja Stuhra i nienawiści do kaczyńskiego? Co ma polityka do tego filmu? Kolejny raz czytam tutaj o kwestiach politycznych. Ten serial nie ma odniesienia do Pis'u, czy może ja jestem jakaś głupia i tego nie widze ? Jakaś obsesja ?

ocenił(a) serial na 1
mosia22

Sam temat tego postu sugeruje sympatie tudzież antypatie do Stuhra. Nie wiem czy żyjesz pod kloszem ale stuhr ostatnio jest znany tylko z jednego i bynajmniej nie jest to jego miernej jakości aktorstwo. (chociaż w Obławie mi się podobał)

ocenił(a) serial na 10
Covenant

Nie żyje pod kloszem. Wiem co powiedział i kiedy powiedział. Tylko jakoś nie podkładam tego wszystkiego pod aktorstwo jak robią to inni. Aktorem jest jednym z lepszych moim zdaniem. Ale ludzie dzisiaj wychowani na "inteligentnych serialach o życiu" z "prawdziwymi" aktorami to później nie dziwota, że zdolni ludzie są wpychani w margines ;)

ocenił(a) serial na 8
mosia22

10/10 :-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
deefunk

He, he, na filwebie jesteś od 2016 a innych dziećmi nazywasz, spore kompleksy w Tobie zauważam. To że sobie do ulubionych dodałeś złego porucznika czy martwych prezydentów nie robi z Ciebie dorosłego. Serial jest szmirą (subiektywna to ocena oczywiście) bo: posiada głupawą fabułę, nieciekawych bohaterów, sztuczne dialogi - wystarczy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones