Bez skazy
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 B

ocenił(a) serial na 6

I oto mamy niecierpliwie wyczekiwany ciąg dalszy czyli 15 odcinek 5 sezonu (premiera 6 stycznia 2009). Ucieszyłem się, że znowu mogłem zobaczyć te znajome twarze. Niestety sam odcinek nieco mnie rozczarował. Jak na mój gust zbyt gwałtownie i szybko zamknęli poprzednie wątki i rozpoczęli zupełnie nowe [choć pomysł z nowym problemem Christiana rozkosznie złośliwy i przewrotny ;) ]. Denerwowała mnie nachalna muzyka i efekciarski montaż. Chociaż takie chwyty były obecne w serialu od początku, to tutaj trochę tego za dużo. Mimo wszystko cieszę się na nowe odcinki i mam nadzieję, że kolejne będą lepsze.

snoopy

a gdzie oglądałeś ten odcinek?
za krótki>>>>>>>>>>>>

ocenił(a) serial na 6
J_McMahon

Wyczerpującą odpowiedź wysłałem w wiadomości prywatnej. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
snoopy

Nowego odcinka jeszcze nie oglądałem (czekałem na napisy, które właśnie się pojawiły), ale o tym nowym "problemie" Christiana niestety już mi zaspoilerowali ludzie na IMDb. :-)

ocenił(a) serial na 6
arrival

Ja nie chciałem spoilerować, stąd właśnie ten "problem". ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Loolly

A nie wiecie dlaczego jest kontynuowany 5 sezon a nie nowy 6 ? czyżby zrobią tylko kilka odcinków i zakończa serial?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
gut87

Z tego co ćwierkają na imdb wynika, że sezon 5 będzie miał w sumie 22 odcinki (czternaście z zeszłego roku i osiem emitowanych od 6 Stycznia), a jeszcze w 2009 ruszy sezon 6, który - co zostało oficjalnie potwierdzone - będzie ostatnim.

ocenił(a) serial na 6
snoopy

E, przecież taki już jest urok tego serialu. Rokokowy od strony technicznej, fabularnie - prawie telenowela. Każdy zdradza każdego z każdym, bohaterowie schodzą się i rozstają co kilka odcinków, a wszyscy wylizują się z najcięższych nawet ran w przeciągu 2-3 odcinków.
Podobał mi się ten odcinek. A najbardziej nachalna muzyka i efekciarski montaż.;-)

ocenił(a) serial na 6
_Ja_

Świetna charakterystyka serii. Lepiej bym tego nie ujął. Warto jeszcze dodać - dla niewtajemniczonych - że ta telenowela lubi przekraczać granice i łamać różnorakie tabu. I w tym jej siła, bo inaczej byłaby pewnie nieznośna.

ocenił(a) serial na 8
_Ja_

I wanted to make sure she's dead. :-) Bardzo podobał mi się nowy odcinek.

arrival

o co chodzi? nie napisalam niczego niezgodnego z regulaminem:/ ?

Loolly

http://www.filmweb.pl/blog/entry/279882/Weryfikacja+i+moderowanie.html

ocenił(a) serial na 10
snoopy

hej ludki a gdzie można obejrzeć 5 sezon albo ściągnąć napisy?? bo mam z tym maly problem ;)

ocenił(a) serial na 6
snoopy

I mamy koniec sezonu. Ostatni, 22 odcinek tej serii bardzo mi się podobał. Dosyć spokojny, choć nie brak chwytów typowych dla tego serialu (znów obrót niemal o 180 stopni w finale). Poza tym świetna muzyka w tym odcinku, kapitalne wampiry i "urocza" operacja. Po prostu - stary dobry nip/tuck w najlepszej formie. Czekamy na 6 - i zapewne ostatni - sezon.

snoopy

Normalnie.. Powiem Wam, że umrę z niecierpliwości, zanim wyjdzie szósty sezon!!! Zobaczyłam sobie dzisiaj 2 ostatnie odcinki i tak sie skończyło szokująco, że aż żal mi tego Christiana.. ;P

Chociaż sezon piąty wydał mi sie skomplikowany - za dużo się działo na raz - Julia, Olivia, Coleen, Sean, itp. Mimo wszystko serial ma swój urok!

btw. poszukuje piosenki z początku odcinka 22 ;]

claudine0

To 22 odcinek był ostatnim 5 serii?! kurcze ja też jestem po tym odcinku nieźle się skończyło. To kiedy 6 sezon??

gut87

Si! :) Zgadza się..

Jakos tak mogłabym oglądać ten serial bez konca :) z tym, ze nie umiem znalezc 1 i 2 serii :/

claudine0

OO ja to oglądałem od poczatku tylko 1 i 2 sezon juz jakis czas temu ściągałem i nie pamiętam skąd :P ale widze ze jest na torrentach :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones