8,0 7 362
oceny
8,0 10 7362
8 151
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":717910,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Billions-2016-717910/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Billions
 • Też macie wrażenie, że piąty sezon nakręcono już na siłę?

 • Blomis ocenił(a) ten serial na: 8

  olaAleks no jak narazie to nic sie nie dzieje, bo główny konflikt serialu Chuck vs. Bobby jakoś osłabł, scenarzyści skupiili się na innych wątkach, powprowadzali nowych, niezbyt ciekawych bohaterów (cała ekipa Taylor) i w ogóle serial, w którym aż kipiło od narastających konfliktów (sezon 2, moim zdaniem najlepszy) zmienił się trochę w kumpelski sitcom ala Friends (relacje między bohaterami w Axe Capital, które totalnie nie popychają akcji do przodu). Już 4 sezon mocno osłabił loty, ale 5 jak narazie zapowiada się naprawdę słabo...

 • Blomis Aleks, po obejrzeniu reszty odcinków wydaje sie w dechę

 • mirgos ocenił(a) ten serial na: 8

  olaAleks jak dla mnie wszystko to się dopiero rozkręca i nakręca. Jest zupełnie inne podejście do scenariusza i historii bohaterów głównych. Pokazują ich od przewrotnej strony. Wendy szaleje i jej geniusz oceny ludzi bardzo mocno został ruszony. Najpierw Chuck ją wkopał z kasą na co nie byla przygotowana a potem zabawa łóżkowa z artystą którego myslala ze rozpoznala jak wszystkich ludzi nagle zostala upokozona. Pewnie, ze Bobby podrzucic tę babkę na wernisaż, ale facet mimo wszystko od razu wybral ją przez kase a nie Wendy. Przewrotność jej postaci w tym sezonie jest czymś zupełnie nowym i nie mogę się doczekać na więcej!

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • dexterus78 ocenił(a) ten serial na: 9

  Jascha strasznie spłycasz temat. Chodzi chociażby ewolucje bohaterów. Chuck jednak wraca do życia wg zasad (można się opamiętać) Bobby brnie na dno. Jest kolejny miliarder, który nie musi być właśnie zły, popełnił błędy, ale chce to naprawić, ma sumienie. Taylor i Wendy pokazują, że kasa-ten twój kapitalizm też może służyć czemuś pozytywnemu.

 • Buenovista ocenił(a) ten serial na: 6

  olaAleks 5 sezon fatalny.!

 • dexterus78 ocenił(a) ten serial na: 9

  Buenovista fatalny sezon po ilu? 2,3 odcinkach, sezon ma ich 12? proponuje obejrzeć wszystkie dostępne odcinki, bo robi się mocno ciekawie od 7 odcinka, choć i wczesnej sprawa nabierała tempa.

 • olaAleks Prawie każdy serial ma zjazd i dla Billions datuje sie on na 5 sezon, z dobrego dramatu został jedynie dramat.