PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791220}

Black

Beul-laek
7,8 1 194
oceny
7,8 10 1 1194
Black
powrót do forum serialu Black

Nie dla mnie

ocenił(a) serial na 3

Wysoka ocena na filmwebie zachęciła mnie do obejrzenia pierwszego odcinka, jednak serial zupełnie mi nie podszedł. Bardzo mnie irytowała główna bohaterka i jej ciągłe użalanie się nad sobą. Do tego kobiety, które ciągle się drą. Gadanie do siebie na głos i "retrospekcje" tego co działo się 5 minut wcześniej. Zapomniałabym jeszcze dodać, że akcja dzieje się chyba na jakiejś totalnej wsi, skoro postacie w danym miejscu pojawiają się jak grzyby po deszczu. Np na komisariacie policji pojawia się natychmiastowo narzeczona pobitego chłopaka, która wbiega i się drze, inna kobieta, która zna główną bohaterkę, która również wbiega i się drze, matka samobójcy nad rzeką, która również natychmiastowo się pojawia i oczywiście (choć tu akurat bardziej zrozumiałe) się drze. W tej wsi prawdopodobnie jest tylko jeden komisariat policji i jeden szpital, na szczęście mają lotnisko.
To wszystko zniechęca mnie do kolejnego odcinka, a szkoda bo fabuła jest dosyć oryginalna.

ocenił(a) serial na 9
aurora_21

Zgadzam się, pierwszy odcinek ciężki do obejrzenia, ale jak się już człowiek wkręci to nie pożałuje.
Duża dawka zarówno humor, jak i smutku. Postacie, o których ciężko będzie zapomnieć (choćby ekipa policjantów). Cały wątek tej głównej tajemnicy, który jest nam pokazywany stopniowo. W każdym odcinku dostajemy kolejne elementy układanki, które powoli układają się w gigantyczna całość.

No i główny bohater... Naprawdę rewelacja- w każdym wcieleniu, z każdą emocja niesamowicie wiarygodny. Za samą te kreacja przyjmę oko na te "darcie mordy" i całość oceniam na 9/10.

aurora_21

to żałuj bo akurat swietna jazda zaczyna sie wlasnie od 2 odcinka :)

ocenił(a) serial na 3
Plateau96

Może postaram się zrobić kolejne podejście

ocenił(a) serial na 8
Plateau96

Moim zdaniem nawet później, sama nie dałam rady wkręcić się w fabułę chyba przez dobrą połowę serii, a potem nawet nie zauważyłam kiedy kompletnie się wciągnęłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones