PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 362
oceny
7,3 10 1 10362
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Chociażby w szóstym odcinku:
-gdy Palmer zadzwonił pod 911, nie podał nawet adresu, a Paterson od razu powiedziała "mamy wóz blisko Twojej okolicy" - przecież to jest oczywiste, że facet po takim tekście od razu by się skapnął, że coś jest nie tak
-psychiatra nawet nie zasugerował, że we śnie Jane może przecież chodzić o jakąś osobę z przeszłości, z którą miała romans
-biedna mała Jane... z jednej strony to jest normalne, że dziewczyna jest zagubiona, ale zdecydowanie lepiej wypada jako badass, szkoda że w tym odcinku było mało takich scen
-dzielenie się informacji Paterson ze swoim chłopakiem... kurde, przecież to jest FBI!

Meximax

O tak, Patterson! Zgadzam się z punktem pierwszym, chyba jedynym powodem, dla którego tamten koleś natychmiast nie zorientował się, że coś nie gra, było to, że wybuchł pożar i nie myślał jasno. No i ten jej chłopak... Trochę niepoważne to jest. Delikatnie mówiąc.

A psychiatra rzuca typowymi wyświechtanymi tekstami używanymi przez większość telewizyjnych psychiatrów. Nie wydaje mi się być bardzo profesjonalny ;)

ocenił(a) serial na 7
Meximax

Co do pkt pierwszego - nawet w Polszy nie ma problemu z namierzeniem adresu po numerze telefonu, jeśli ktoś przestanie odpowiadać. Spróbuj zadzwonić i odłożyć słuchawkę - zobaczysz ;-)

ocenił(a) serial na 6
Bluajsik89

Nie no jasne, ale w tamtej sytuacji to wyglądało tak, jakby dzwoniący od razu był namierzony ;)

ocenił(a) serial na 7
Meximax

Kiedyś znajomy, który mieszkał w Stanach opowiadał mi, że tam przy połączeniu wyskakują od razu wszystkie dane i jest to ponoć związane z tym, że służby (policja, karetka) mają tylko kilka minut na dotarcie. Nie tak jak u nas, że karetka godzinę jedzie ;-) Nie wiem ile w tym prawdy, no ale.. ;-)

ocenił(a) serial na 5
Bluajsik89

Pewnie po 11 wrześniu zmienili procedury i tak to teraz wygląda. Zresztą co rusz słychać o inwigilacji ludzi, szczególnie w USA więc pewnie wszystko jest możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones