PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 296 044
oceny
8,8 10 1 296044
8,8 34
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Chyba najlepszy odcinek sezonu. Swietny początek jak rozpuszczają w beczkach motor
tego chlopca. Walter stał się już ultimate bad ass ! Jest już zwiastun następnego odcinka i
widać ,że Walt przejmie dowodzenie na pokładzie zastepując Mike'a.

ocenił(a) serial na 1
black_bastard

Mógłbym zadać Ci dokładnie to samo pytanie, hipokryto.
Pozdrawiam pięknie.

ocenił(a) serial na 10
diegonen

no ja ci wiele razy mlotku wypisywalem twoje absurdalne zdania, cytowalem itd, wiec daruj sobie takie teksty, nie pograzaj sie dalej

ocenił(a) serial na 1
black_bastard

Szkoda, że wszystkie Twoje zarzuty były błędne i pokazywały Twój kompletny brak pojęcia na temat gramatyki, interpunkcji i wszystkiego, przez co Twoje posty trzeba rozpracowywać enigmą.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
diegonen

No ale podaj te bledy, brak pojecia w sprawach gramatyki, interpunkcji itp. No taki cwany jestes? Skoro tyle tego jest to prosze bardzo? Taki ćwok jak ty tylko umie cos zarzucac, tak samo jak twoje idiotyczne argumenty o serialu, zreszta badzmy szczerzy jakie argumenty hahah? Jestes tak cwany to prosze bardzo wypisz mi te bledy logiczne, gramatyczne itp, czekam, jak tego nie zrobiusz to jestes zwyklym frajerem, ktory zarzuca cos a nie umie tego udowodnic. Wiec czekam....

ocenił(a) serial na 1
black_bastard

Przede wszystkim nie potrafisz czytać, co parę minut temu pokazałeś komentując jeden z moich postów w sposób niesamowicie żałosny.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
diegonen

hahha czlowieku doskonale czytam, a ty sie nie usprawiedliwacj w tak zenujacy sposob. Podaj te twoje zarzuty, ponoc tyle ich jest, czekam lamusie, dasz rade czy poprosisz mamusie zeby odrobila za ciebie to zadanie?

ocenił(a) serial na 1
black_bastard

Nie mam całej nocy na wypisywanie Twoich błędów, poza tym nie ma tak łatwo, sam je znajdź i popraw, tylko tak się nauczysz, nikt za ciebie tego nie zrobi. Większość postów piszesz pod wpływem jakiejś dzikiej furii (pewnie dojrzewasz i hormony ci buzują, rozumiem, kilkanaście lat temu też tak miałem), dlatego twoje wypowiedzi są takie nieposkładane. Mam nadzieję, że nie zaplułeś za mocno monitora, pamiętaj, że Twój tata musiał długo pracować, żeby go kupić, a Ty jak szanujesz?
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
diegonen

tragedia, taki byles cwany a nie potrafisz wskazac tych bledow merytoryczno gramatycznych. Tak jak myslalem, jestes tchorzem, zwyklym gowniarzem, ktory stawia zarzuty, a jak przyjdzie co do czego to nie jest w stanie sprostac zadaniu. Nie jestes nawet facetem, tylko zwyklym krzykaczem i tchorzem, ktory cwaniakuje na doleglosc a nie potrafi wykazac konkretow w tym co zarzuca.

black_bastard

bo żeśta się rozpisali Chopoki...
Pewnie chodzi mu o to-"Bez obrazy, ale to Twój agresywny komentarz najbardziej wieje tutaj głupotą."
To jest poprawnie napisane,ale bardziej twemu oponentowi pewnie pasowałoby-powiał,czy jakaś inna forma,choć wtedy brzmiałoby to dopiero dziwnie...

ocenił(a) serial na 1
black_bastard

Znajdź moje błędy hipokryto roku.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
diegonen

Czy ty nie rozumiesz, że nikt na tym forum nie bierze cię na poważnie? Możesz sobie pisać ile chcesz, nic to nie da.

ocenił(a) serial na 1
appelton

Stary piernik został gangsterem haha to się usmiałem. Pewnie czeka do dziesiątego, żeby mu zapomoge listonosz przyniósł, to sobie klamke kupi, haha. Ciekawe jak będzie celował, kiedy ma -10 dioptrii, hah. Taki z niego bad ass, jak z pedału dziewczyna. Słyszałem, że ten cały Walter Hofer to żyd, bo mycke nosi w domu, a łysy czerep wcale nie jest usprawiedliwieniem.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones