Breaking Bad
powrót do forum 1 sezonu

Sezon pierwszy

ocenił(a) serial na 3

Witam,
właśnie zakończyłem oglądać siódmy odcinek, i muszę przyznać jedno. Flaki z olejem, nuda. Jeden, jedyny odcinek tak mnie zaciekawił, iż obejrzałem go bez przerw.
Nie rozumiem, skąd TAK wysoka ocena...

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Nauczyciel robiący metę ze swoim byłym uczniem z szwagrem z DEA, który depcze im po piętach Cię nudzi. Stary, co Ty masz za życie?

ocenił(a) serial na 3
HeatherSweet

Pomysł, może i dobry... Lecz wykonanie do bani. Tempo akcji niczym w telenoweli argentyńskiej. Gusta, i guściki.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Koleś nie znasz się, idź Klan pooglądać lepiej

ocenił(a) serial na 3
Catullus_2

Chłopczyku, klanu nie ogladałem, ale może byćciekawszy. Masz coś jeszcze ciekawszego na napisania?

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Tak, że jesteś dałnem

ocenił(a) serial na 10
rad_75

To wlacz sobie m jak miłość albo na wspólnej. Coś idealnego dla ciebie chlopczyku

ocenił(a) serial na 3
amnesia2243

Dzieciaczku, masz problem z główką? Każdy ma prawo do własnego zdania. Nawet takie ameby jak Ty i Catullus_2. Pozdrawiam serdecznie, i więcej radości życzę.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

pamiętam, że pierwszy sezon też mi się średnio podobał, jednak potem się rozkręca. Polecam oglądać dalej

ocenił(a) serial na 3
rabbit_heart

Drugi odcinek, drugiego sezony, dość wartki pod koniec...

rad_75

Zdecydowanie oglądaj dalej. Gdzieś w połowie 3 sezonu dopiero zacznie się właściwa akcja serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
Rena39

dokładnie, pamiętam, że w 3 sezonie już się mocno wciągnęłam,

rad_75

Mam podobne odczucia , sezon pierwszy flaki z olejem , drugi zaczelem ogladac podobnie akcja ciagnie sie w nieskonczonosc ,jestem cierpliwy jak piszecie ze akcaja sie rozkreci w dalszych odcinkach to wierze na slowo.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Na początku też narzekałem. Ale tak to jest skonstruowane i tak właśnie ma być. Jak to mówił Steve Jobs kropki możesz połączyć tylko patrząc w przeszłość. Flaki z olejem są nieodzowną częścią tego serialu, bez nich nie byłby właśnie taki jaki jest:) Doceniłem je dopiero w późniejszych sezonach.

ocenił(a) serial na 3
adiso

Pod koniec czwartego odcinka, odpuściłem sobie, i wykasowałem całość. 11 odcinków, i wciąż się rozkręca? To nie dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Możliwe że tak jest. To jest dramat nie serial akcji. Jak szukasz tylko czystej akcji to zdecydowanie możesz sobie darować.

ocenił(a) serial na 3
adiso

Dramat? Co najwyżej pokręcony i naciągany. Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii.

rad_75

Tak, ale dopiero po oglądnięciu całego serialu widać majstersztyk produkcji pod każdym względem.

ocenił(a) serial na 10
pitusmetallica

Nie wiesz, co tracisz, odpuszczając sobie :)

ocenił(a) serial na 10
stelline

Racja.
Chociaż ja nie miałem takich problemów, uzależniłem się od 2 odcinka :D

ocenił(a) serial na 9
rad_75

Szkoda, że przerwałeś, ale chyba Cię rozumiem - ja też strasznie marudziłam na pierwszy sezon. Ale przetrwałam początkową nudę, dobrnęłam do drugiego sezonu i potem... Szaleństwo, straciłam głowę na amen. :) Kilka osób napisało tutaj, że pierwszy sezon był nudny celowo - zgadzam się z tym. Wydaje mi się, że właśnie dzięki temu, dzięki nakręceniu kilku odcinków o nudnym życiu flegmatycznego nauczyciela chemii, historia jest tak porywająca. Potem, kiedy widzisz spectrum zmian, które w tym nauczycielu zaszły, zaczynasz rozumieć sens poprowadzenia akcji właśnie w ten sposób. Serio.

ocenił(a) serial na 10
rad_75

Ja po 4 odcinku drugiego sezonu zrobiłem sobie przerwę przez jakieś dwa miechy. Któregoś pięknego dnia obejrzałem znowu. Resztę skończyłem w dwa tygodnie. Najlepszy serial jaki oglądałem.

ocenił(a) serial na 9
rad_75

No I co obejrzałeś w końcu? To jest genialne 1 sezon mnie osobiście nie nudził

ocenił(a) serial na 3
KRYTON_WEK

Odpuściłem. Nie moje klimaty, wolę bardziej coś w stylu Billions. Kilka razy całość obejrzałem.

rad_75

Sporo wolnego czasu trzeba mieć, żeby brnąc przez nudny na początku serial, który rozkręca się w 3. sezonie czyli po około 20 godzinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones