PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766408}

Bull

6,8 598
ocen
6,8 10 1 598
Bull
powrót do forum serialu Bull

...ma 9 odcinków !!!..i wszystkie już wyemitowano.

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Halo Kalino :-)))) 3 sezon ma 22 odcinki i wszystkie są na za ..kaj , niestety nie ma napisów. Uwielbiam ten serial od połowy 1 szego sezonu ,po tym jak rozkręcił się na maksa a drugi był po prostu fantastyczny.Bardzo chciałabym obejrzeć 3 ci sezon z nadzieją,że będzie równie dobry jak sezon 2 gi. Jakbyś miała jakieś info o odcinkach z napisami to byłabym wdzięczna za podpowiedż.Pozdrawiam Cie serdecznie

enera

Mam już te 22 odcinki, ale serial czeka na mnie w kolejce, bo oglądam teraz "The Blacklist". Do Bulla mam wszystkie napisy...niestety w języku angielskim i dopiero będę sezon 3-ci za pomocą programu tłumaczyć.Może do następnego weekendu będę już miała napisy polskie.Jak będziesz w potrzebie to daj znać, a prześlę Ci e-mailem.Odcinki mam HDTV...głównie 'KILLERS' ...mkv. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Hej -bardzo Ci dziękuję i nie omieszkam odezwać się do Ciebie o napisy do Bulla.Kiedyś bardzo mi pomogłaś z napisami do filmu na którym mi zależało i jestem ci ogromnie wdzięczna:-)))))) Poprowadziłaś mnie dosłownie za rękę bo nie miałam bladego pojęcia jak to zrobić. Życzliwe dusze się nie zapomina. Pewnie się skuszę na The Blacklist" chociaż zaczęłam od The Blacklist: Redemption i nawet mi się podobało.Zdaje się ,że zaczęłam od końca :-))) Pozdrawiam serdecznie

enera

The Blacklist-Redemption jest słabiutkie w porównaniu z The Blacklist.Dlatego Blacklist leci, a Redemption skasowali.Jestem w trakcie oglądania 6-tego sezonu.Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Halo Kalino:-)))) Dziękuję za info ,od dzisiaj zaczynam The Blacklist .pozdrawiam Cię serdecznie

enera

Ja skończyłam oglądać i naprawdę ostatnie odcinki 6-go sezonu były świetne! Teraz trzeba czekać do 4-go października na sezon 7-my.Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones