serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Castle Rock

2018 - 2019
1h
7,3 19 460
ocen
7,3 10 1 19460
Saga mroku i światła, która zabiera widzów w podróż do mrożącego krew w żyłach świata stworzonego przez autora bestsellerów Stephena Kinga. więcej mniej
Castle Rock zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

świat

premiera

WGA (TV)
Serial zdobył nagrodę WGA (TV) oraz 8 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Castle Rock
Zwiastun nr 2 (polski)
Castle Rock
Zwiastun nr 2
Castle Rock
Zwiastun nr 1
nr 2 (polski) 2018-07-27T12:41:51 https://fwcdn.pl/webv/72/00/47200/thumbnail.47200.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/186/780186/castle_rock___nowy_serial_od_2_sierpnia_w_hbo_go.vp9.1080p.webm

Fikcyjne miasteczko Castle Rock w stanie Maine często pojawia się w powieściach Stephena Kinga. To właśnie tam toczy się akcja powieści "Cujo" i "Sklepik z marzeniami". W opowiadaniach "Ciało", "Rita" i "Skazani na Shawshank" znajdujemy liczne odniesienia do tego tytułowego miasteczka albo ich akcja w nim się zawiązuje. Utrzymany wFikcyjne miasteczko Castle Rock w stanie Maine często pojawia się w powieściach Stephena Kinga. To właśnie tam toczy się akcja powieści "Cujo" i "Sklepik z marzeniami". W opowiadaniach "Ciało", "Rita" i "Skazani na Shawshank" znajdujemy liczne odniesienia do tego tytułowego miasteczka albo ich akcja w nim się zawiązuje. Utrzymany w konwencji horroru psychologicznego serial Castle Rock jest thrillerem, który w oryginalny sposób łączy znane tematy i motywy z powieści Kinga oraz wątki pojawiające się w najbardziej kultowych i popularnych powieściach tego pisarza.

na podstawie
Stephen King (postacie)
studio
Bad Robot / Warner Bros.
tytuł oryg.
Castle Rock
inne tytuły
Początkowo rolę Johna "Ace'a" Merrilla miał zagrać Garrett Hedlund.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Moundsville (Wirginia Zachodnia, USA), Orange, Lancaster i Tewksbury (Massachusetts, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pierwszy sezon był w porządku, drugi zrobił na mnie duże pozytywne wrażenie... doskonale oddaje klimat Kinga, Lizzy kradnie show a to wszystko jako autorska historia na motywach książek. Polecam.

Nic specialnego się nie dzieje, wystarczy luknąć na ekran raz na dwa odcinki, żeby wiedzieć tyle ile potrzeba. Ogólnie serial strasznie ciągnie wątki na siłe żeby był serialem, a nie nudnym filmem. Czekam na finał, ale dupy pewnie nie urwie..

Obejrzałem pięć odcinków i szczerze nie przekonała mnie fabuła, gra aktorska (szczególnie Andre Hollanda), uwielbiam powieści, książki Kinga ale ta ekranizacja jest po prostu nudna. Jestem po obejrzeniu serialu "Ostre przedmioty" i jeśli ktoś ma ochotę na dobry serial zdecydowanie polecam, a ten szkoda najzwyczajniej...

więcej

Odcinek 9!

ocenił(a) serial na 7

Wgniata w fotel! Dawno nic nie dostarczyło mi takich emocji! Po odcinku 7, ten jest kolejnym arcydziełem! Czekam na finał z niecierpliwością! (I na 2 sezon).

Final- jedno wielkie wtf

ocenił(a) serial na 6
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.