PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 631
ocen
7,3 10 1 19631
7,6 7
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Szkoda, bo po pierwszym sezonie byłam zachwycona. Główna bohaterka, siostro-mama mega wk... Wiecznie kretyński wyraz twarzy i ruchy jak robót. Ale oczywiście w szpitalu nikt poza czarną panią doktor niczego nie widzi. Może gdyby grała ją inna aktorka byłoby lepiej, bo treść w sumie dobra...

Natti72

Strasznie denerwująca, w dodatku nie ma tego klimatu, tych tajemnic co w pierwszym sezonie. Jak dla mnie pierwszy sezon świetny a drugi tylko poprawny. Drugi sezon dostaje plusik za to jak kończy się seria kiedy dowiadujemy się kim w przyszłości zostanie nasza irytująca główna bohaterka. Bardzo fajny zabieg. Od razu obejrzałem film z 1990r i nawet podobieństwa w mowie, te same zwroty czy unikanie przekleństw. To było fajne.

ocenił(a) serial na 6
Natti72

Zgadza się. w drugim sezonie poszli w jakieś bajki, fantastykę i absurdy. Do tego ten przeciągniety finał.Przez to obniżyłem ocenę całego serialu.

ocenił(a) serial na 6
Natti72

A ja dałbym tej Pani oskara za grę psychicznie chorej osoby po przejściach. Dla mnie 2 sezon rewelacja i świetnie wyjaśnia pierwszy. 1 Sezon oceniam na 4/10 i nie więcej.

Natti72

No właśnie 1 sezon mnie zanudził. Skończyłam go tylko dzięki sympatii do Skarsgarda. Widziałam, że pojawi się bodaj w 2 odcinkach 2 sezonu. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie pojawi się jego postać? jestem ciekawa czy 2 sezon wyjaśni niejasności w postaci Dzieciaka a monotonia 1 sezonu nie zachęca mnie do oglądania kolejnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones