PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 624
oceny
7,3 10 1 19624
7,5 6
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Uwaga spojler

O co chodzi z tym grobem, który odwiedza "dzieciak" z napisem Deaver's Boy. Czyj to grób?

Mistrzak

Ja pomyślałem że Kid patzry na swój własny grób.
W tej rzeczywistości umarł przy porodzie - stąd adoptowali inne dziecko - Henry'ego.

Taka moja interpretacja

N4f4l3m

Ok, może też przegapiłam gdzieś wyjaśnienie, ale czemu był taki fokus na trumnę z ciałem ojca Henrego? Czy to nas w jakiś sposób miało zmylić? O co chodziło z tym płynem kapiącym z trumny? Czy to było po prostu bez znaczenia?

N4f4l3m

Też tak uważam.

ocenił(a) serial na 9
Mistrzak

Prawdopodobnie jest to grób jego odpowiednika (białego Henry'ego) z tej rzeczywistości czy też wymiaru zależy jak to nazwać, który zmarł po urodzeniu, może chciał aby czarny Henry zrozumiał że ta historia to prawda czy coś. Ogólnie finał trochę namieszał i są w sumie 2 teorie, albo jest jakimś diabłem czy tam demonem, albo faktycznie są różne rzeczywistości i przechodzili obydwoje. Ja obstawiam że jednak chodzi o tą 2 wersje z wymiarami bo jakby się przyjrzeć kilku detalom to pasują one do tej drugiej teorii i tak czy inaczej trzeba obejrzeć jeszcze raz dokładnie i przemyśleć wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones