PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 631
ocen
7,3 10 1 19631
7,6 7
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Kto oglądał już 9 odcinek? Oglądałam po angielsku i trochę się polubiłam...
Sloiler!!!!







Podróże między wymiarami? Dwóch różnych Henrych? Las to jakis portal?

ocenił(a) serial na 8
basia_tt

Dokładnie :) dwa wymiary

ocenił(a) serial na 8
celyna_

Wygląda na to, że przeniósł się nie tylko w wymiarze, ale także w czasie, bo jego rzeczywistość była współczesnością, a przeniósł się do 1991, czyli do rzeczywistości Henry'ego.
Ciekawie się zrobiło.

ocenił(a) serial na 5
basia_tt

Być może. Serial jest dość przeciętny, więc operuje dość prostymi narzędziami przekazu, niekiedy popadając w literacką grafomanię (podobnie jak King). Inne wymiary, światy równoległe, to proste zabiegi by wytłumaczyć wcześniej zaprezentowany chaos narracyjny i fabularny. Spacek nie uratuje scenariusza pełnego dziur, albo napęczniałego od młodzieńczych wytworów wyobraźni. Gdy byłem dzieckiem pisałem western. Nie miałem pomysłu na zakończenie, więc w finale wprowadziłem wątek sf. UFO porwało wszystkich bohaterów, kowbojów, Indian, szeryfów, złoczyńców, co tam dusza zapragnie. Arcydzieło? Nie sądzę :D Ale przywilejem bycia dzieckiem zawsze jest głupota. I z tego serialu niestety to trochę wyziera. Niemniej da się oglądać a Spacek i Glenn to wartość dodana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones