PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780186}

Castle Rock

7,3 19 631
ocen
7,3 10 1 19631
7,6 7
ocen krytyków
Castle Rock
powrót do forum serialu Castle Rock

Wytłumaczy ktoś?

ocenił(a) serial na 6

Właśnie skonczylem odcinek 7,od razu przyznam sie,że serial mnie nie porwał i być może coś przeoczyłem,bo nie rozumiem komentarzy typu odcinek 7 to małe arcydzieło,a więc czy caly ten odcinek to były wspomnienia Ruth ? Autorzy pokazują nam,że tajemniczy nieznajomy to mąż Ruth ??? Dziecko henrego to henry w wspomnieniach Ruth ? Ruth zabila Alana ? O co tutaj chodzi :D Tak jak nie mialem problemu ze zrozumieniem np. Dark tak tutah nie wiem o co chodzi kompletnie.
Pozdrawiam,prosze bez hejtow.

ocenił(a) serial na 9
bajus2010

jeśli nie znalazłeś odpowiedzi wcześniej to wyjaśnię - odcinek 7 jest o Ruth, pokazuje to co było wcześniej, ale z jej perspektywy. Zauważ, że w każdej retrospekcji Ruth wreszcie gdzieś zauważa figurę szachową, a gdy ją chwyta wraca do rzeczywistości. Na koniec odcinka 6 wyjaśnia ona synowi Henry'ego jak radzi sobie ze swoim gubieniem się w rzeczywistości - w każdym pokoju chowa figurę, a gdy ją znajdzie to wie, że przebywa w przeszłości.
Tajemniczy nieznajomy to tajemniczy nieznajomy, on ma osobną historię. Ale niestety Ruth zabiła Alana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones